Adnan Oktar kimdir? – Biyografisi

Adnan Oktar

Adnan Oktar

Adnan Oktar kimdir? – Biyografisi
2 Şubat 1956 yılında Ankara’da doğan Adnan Oktar babasını küçük yaşta kaybetti. babasının ismi Yusuf, annesinin ismi ise Mediha’dır. İlkokulu Ankara’da bitirdikten sonra Ortaokulu Cebeci’de okudu ve liseyi ise Kurtuluş’ta bitirdi. Lise’yi bitirdikten sonra özel bir dershaneye başlayan Adnan Oktar 1979 yılında İstanbulda bulunan Devlet Güzel Sanatlar Akademisi İç Mimari bölümünde ders almaya başladı. Ancak bu okuldan ayrılarak daha sonrasında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe ve Tarih Bölümünü tercih etti. Bu okullarıda yarım bırakan Adnan Oktar; Harun Yahya imzasıyla yaklaşık 285 kitap hazırladı. Bu kitapları Harun Yahya imzasıyla cemaati ile birlikte hazırlamakta olduğu bilinmektedir.

Harun Yahya kitapları
Adnan Oktar Harun Yahya imzasıyla birçok kitap yayınlamıştır, bu kitaplardan en önemlilerinden birisi de Yaratılış Atlası isimli yayınıdır. Global yayımcılık tarafından yayınlanan bu eser İngilizce ve Fransızca olarak tercüme edilmiştir. Binlerce kopya ile Avrupa ve Amerikada birçok okul, üniversite ve araştırma kurumlarına gönderilmiştir.

Harun Yahya imzasıyla çıkan bazı kitaplar
Canlılardaki Fedakarlık ve Akılcı Davranışlar (kitap)
Dinimizi Öğrenelim (kitap)
Evrim Aldatmacası (kitap)
Allah Akılla Bilinir (kitap)
Ahir Zaman ve Dabbetü’l-Arz (kitap)
Atom Mucizesi (kitap)
Hücredeki Mucize (kitap)
Kuran Bilime Yol Gösterir (kitap)
Balarısı Mucizesi (kitap)
Bitkilerdeki Yaratılış Mucizesi (kitap)
Yaratılış Atlası (kitap)
Örümcekteki Mucize (kitap)

Konu ile Alakalı Kelimeler: adnan oktar aslen nereli, adnan oktar kimdir nerelidir, ünal aysal aslen nereli, ünal aysal aslen nerelidir, adnan oktar ASLEN NERELİDİR, ucuz harun yahya kitapları satın al

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git