Baba Sevgisi İle İlgili Kompozisyon Yazısı

Baba Sevgisi İle İlgili Kompozisyon Yazısı
Bir karıncadan bir insana… Kimse bir ağaç kovuğundan çıkmadı ya… Herkesin bir ailesi, bir geçmişi bir yaşantısı vardır. Aile bireyleri arasında sevgi ve saygı olmazsa olmazlar arasındadır. Bir ailede sevgi ve saygı olmadığı zaman yapı taşlarından birisi eksik olmaktadır. Aile dendiği zaman anne, baba ve çocuklar akla gelmektedir. Aile içerisinde huzurun olmasını istiyorsak, birbirimize kenetlenmemiz gerekmektedir. İyi ya da kötü günlerimizde birbirimize destek olmamız gerekmektedir. Babalarımız annelerimiz gibi değildir. Her zaman daha otoriter gibi durarak, bize fazla yaklaşmaz ve yakınlaşmazlar. Her daim kendi gücünü göstermek durumunda kalır. Oysa annem kadar duygusaldır o da. Annem gibi fazla öpmez beni ya da fazla kucaklamaz. Ama bilirim annem kadar sever beni. Bana çok fazla güvense de güvenini fazla belli etmez. Ne yaparsam yapayım beni destekler. Annemi öne atsa da kendisi de annemin arkasındadır bilirim.

Kalabalık bir ailem var benim. Annem, babam, ablalarım ve ağabeylerim. Her daim anne ve babamız dimdik arkamızda duruyor. Şimdiki nesilde gençler, hiçbir zaman sıkıya ve zora gelemiyor. Bir şey istediği zaman ve isteği yerine gelmediği zaman anne ve babasına karşı gelebiliyor. Oysa insanlar yokluğunda ne demek olduğunu bilmelidir. Anne ve babamıza her zaman saygılı olmalıyız. Onlara karşı dürüst ve hoş görülü olursak, kazanan yine biz oluruz, bizim ailemiz olur. Ailedeki tüm bireylerin saygı ve sevgi özelliklerine sahip olması gerekmektedir. Anne ve babalarımıza karşı saygılı olmalıyız, onlarda bizlere sevgi dolu yaklaşımlarını her daim göstermelidir.

Baba Sevgisi

Baba Sevgisi

Konu ile Alakalı Kelimeler: baba sevgisi ile ilgili kompozisyon, baba ile ilgili kompozisyon, baba sevgisi ile ilgili yazılar, anne baba sevgisi ile ilgili kompozisyon, baba sevgisi kompozisyon, baba sevgisi ile ilgili kompozisyonlar, anne baba sevgisiyle ilgili kompozisyon, baba sevgi ile kompozisyon, babayla ilgili kısa kompozisyon, baba sevgisiyle ilgili dortluk, baba sevgisini anlatan yazılar, baba sevgisini anlatan kompozisyon, baba sevgisi ile kompozisyon kısa, anne babaya sevgi hakkında kompozisyon, baba sevgisi ile ilgili uzun kompozisyon, baba eder oğul öder ile ilgili kompozisyon, baba ilgili kompozisyon, baba sevgisi ile ilgili kompoisyon, BABAYLA ilgili kompozisyon
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git