Damat Bohçası

Damat Bohçası
Damat bohçası, nişan bohçası örnekleri. Damat bohçasında neler olur ve nasıl hazırlanır? Damat bohçası nasıl süslenir ve içindekiler nelerdir?

Damat bohçasına konulması gerekenler nelerdir?
Damat bohçası da gelin bohçasının hazırlanması gibi oldukça detay ve özen gerektiren bir durumdur. Nişandan önce kız tarafı erkek tarafına erkek tarafı da kız tarafına süslenmiş birer bohça gönderir.

Damat bohçası nasıl süslenir?
Damat bohçası dantel ya da iğne oyasından yapılabilir. Eğer damat bohçası dantel ise altına sereceğiniz saten ve dantelin kenarlarına geçireceğiniz saten rengine uygun bir kurdele ile hoş bir görünüm yaratmak sizin elinizdedir. Eğer hazırladığınız bohça size çok sade geldiyse üzerine yapma çiçekler ve nazar boncukları da ekleyebilirsiniz. Bunun yanında güzel tüllerden de faydalanabilirsiniz. Ancak günümüzde bu kadar uğraş yerine gelinler, damat bohçası için hazır sandıkları ve damat sepetlerini tercih etmektedirler. Bunlarda son derece güzel ve kullanışlıdır.

Damat bohçasında olması gerekenler nelerdir?
Damat bohçasında yazlık ve kışlık pijama takımı, çorap, iç çamaşırı, terlik, gömlek, havlu, seccade, ayakkabı, terlik, terlik torbası içerisine konur. Deodorant- parfüm, özel kutuda traş seti, kemer ve cüzdan seti bulunmaktadır. Aynı zamanda evleneceğiniz kişi futbolla ilgileniyorsa eşofman takımı da sandığa ilave edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin beğenileri doğrultusunda ilaveler yapabilirsiniz.

Evlenecek olan kızlara ve annelerine şimdiden kolay gelsin diyoruz.

Damat Bohçası

Damat Bohçası

Konu ile Alakalı Kelimeler: damat bohas, damat bohcası, nişan bohçası nasıl hazırlanır, nişan bohçası nasıl süslenir, nişan bohçası hazırlanışı, nişan bohçasına konulması gerekenler, nişan bohçası süsleme önerisi, damat bohçası nasıl süslenir, söz sandığına neler konur, damat bohçasında olması gerekenler, damat bohçası nasıl hazırlanır, damat bohçasına konulması gerekenler, bohca nasıl süslenir, soz bohcasi nasil hazirlanir, damat nişan bohçası, nisan sandigina ne konur, söz bohçasına neler konur, nişan sandığına neler konur, nişan sandığı nasıl süslenir, erkek nişan bohçasına neler konur

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git