Damatlık Modelleri 2014

Damatlık Modelleri 2014
2014 yılının en iyi ve yeni damatlık modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Sarar gibi kaliteli markaların damatlık modelleri.

Gelinlik kadar damatlık da çok önemlidir. Gelinliğe göre damatlık alırım diyorsanız çok yanılmış olursunuz. Çünkü damatlığında renkleri ve modelleri birbirinden farklıdır.

Hemen hemen her damat kendi düğününde yakası geniş, kol düğmeli damatlıkları tercih etmiştir. Oysa yakası üçgen gelen ve aşağıya doğru çok fazla devam etmeyen damatlıklar da vardır. Bu damatlığı tamamlayan düğmeler ve kol düğmeleri sizi olduğundan şık ve daha erkeksi gösterir. Mendilinizin kravatınızın rengi ile uyumlu olmasına dikkat edin.

Pantolon seçiminde ne üstünüzden bir beden büyük olsun ne de dar. Pantolon seçerken ayakkabınızın tam üstünde bitmiş olması çok önemlidir. Ayakkabınızın gözükmesi size daha hoş bir görüntü kazandırır. Günümüzde damatlar klasik renklerden ziyade farklı renkleri ve modelleri tercih etmektedir. Siyah damatlıklar yıllardan beri popüler olsa da gri ve beyaz tonlarında ki damatlıklar da son yıllarda oldukça tercih edilen renkler arasındadır. Klasik damatlık giymek istemiyorsanız smokin tercih edebilirsiniz. Sizi asil göstermesi açısından ve geniş bir omza sahipseniz smokin giymenizde bir sakınca yoktur.

Damatlığın seçimi kadar giyilecek gömlek de çok önemlidir. Beğendiğiniz gömlek, takımınıza uygun renkte olmasına dikkat edin. Genelde her renk damatlığa uygun olan renk beyazdır. Gri damatlık tercih ediyorsanız gri gömlek giyebilirsiniz. Yalnız damatlığı baştan aşağıya griye boyamak da doğru değildir. Renklerin ton farklarından yararlanabilirsiniz.

2012- 2013 yılının damatlık modelleri en az gelinlik modelleri kadar çeşitli olmasa da son derece şıktır. Damatlıkların içine giyilen yelekler de son derece tercih edilmektedir. Ceketle çok havalı duran yelekler birbirini tamamlamaktadır. Kravatlarda ise taş süslemeler diğer modellere göre daha fazla tercih edilmektedir. Sade görünen damatlığa seçilen kravat ona ayrı bir hava katmaktadır. 2014 yeni sezonda en çok tercih edilen damatlık rengi krem rengi damatlıklardır. Damatlığa uygun olan kol düğmelerini bir tek sıra halinde tekli olarak takabileceğiniz gibi biraz irice düğme takarak tek düğme de kullanabilirsiniz. Düğmenizi seçerken gelinle sizin baş harflerinizin olduğu kol düğmesi de kullanılabilir. Gelin adayının gelinliğine uygun kol düğmesi seçmek daha iyidir. Çok taşlı bir gelinlik beğenildiyse ona uygun olan taşlı düğme damatlığı tamamlamaktadır.

Damat olan siz olduğunuza göre sizin beğeniniz, zevkiniz her şeyden önce gelmektedir. Size mutluluklar diliyoruz.

Damatlık Modelleri

Konu ile Alakalı Kelimeler: damatlık modelleri, damatlık fiyatları, damatlık modelleri ve fiyatları, damatl?k, damatlık modelleri 2012, damatlıklar 2013, damatlklar, damatlık fiyatları 2012, 2013 damatliklar, damatlıklar ve fiyatları, beyaz damatlık modelleri, damatlık modelleri ve fiyatları 2012, beyaz damatlıklar, damatlık modelleri 2012 fiyatları, damatlık fiyatları 2013, damatlk modelleri, damatlik modelleri ve fiyatlari 2013, damatlık modelleri fiyatları, damatlk modelleri 2012, damat damatlık fiyatları 2012

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git