Dungeon Rampage Para Hilesi

Dungeon Rampage hileleri. 2013 en güncel Dungeon Rampage para hilesi, diğer hoyun hileleri ve ipuçlarını sayfamızda paylaştığımız videolarda inceleyebilirsiniz…

Dungeon Rampage arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli bir online oyundur. Oyunda çeşitli canavarları öldürerek seviye atlıyoruz ve paralar kazanarak çeşitli eşyalar alıyoruz.

Dungeon Rampage Oyunu Nasıl Oynanır?
Öncelikle sizlere oyunu nasıl oynayacağımızı ve nasıl gireceğimizi kısaca anlatmak istiyorum. Facebook üzerinden arama kutusuna Dungeon Rampage yazarak çıkan menüde “oyna” tuşuna tıklıyoruz. Bu kadar basit. Sonrasında karşımıza güzel bir tanıtım çıkıyor. Daha doğrusu oyunun hikayesi çıkıyor. Küçük bir kızın elinde bulunan köpekçiği düşmanlarımız korkunç bir şekilde yutuyor ve oyun başlıyor. Sonrasında bir savaşçı ile oyuna başlıyoruz. Yön tuşları ile hareket ettirdiğimiz bu savaşçıyla x ve z tuşları ile de vuruş yaptırıyoruz. Elindeki balta ile öncelikle sandıkları kırarak altınları topluyoruz. Sonrasında karşımıza düşmanlarımız çıkıyor. İlk olarak şövalyeler geliyor ve bunlar Z tuşuyla dövüyoruz. X ile daha güçlü vuruşlar yapabiliyoruz ancak dolması biraz zaman alıyor. Yani seri çalışmıyor bu vuruş. 1 ve 2 tuşlarına basarsak canımızı fulleyebiliriz. Sağ alt kısımda bulunan yıldızları tamamladığımızda ise süper güçlü olabiliyoruz ve çok hızlı hareket edip, düşmanlarımıza çok daha seri ve güçlü bir şekilde vurabiliyoruz. İlk oyun sonunda karşımıza çıkan boğayı öldürüyoruz ve oyun bitiyor. İlk oyunu bitirdiğimizde karakterimiz level atlıyor ve level 2 oluyoruz.

Oynadığımız her bölümden sonra hazine sandığı açıyoruz ve çeşitli silahlar kazanıyoruz. 2. bölüme geçtiğimizde zaten diğer online oyuncular ile oyunu oynuyoruz ve oyun daha zevkli bir hale geliyor. Artık bundan sonrası size kalmış.

Dungeon Rampage Para Hilesi
Dungeon Rampage oyununun 2013 en güncel ve %100 çalışan para ve diğer avantaj sağlayacak hilelerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Bu videolar içerisinde yapmak istediğiniz hileyi izleyerek aktif hale getirebilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dilerim.

Konu ile Alakalı Kelimeler: dungeon rampage karakter hilesi, DUNGEON RAMPAGE PARA HİLESİ, dungeon rampage adam alma hilesi, dungeon rampage gems nasıl kazanılır, dungeon rampage karakter hilesi programsız, dungeon rampage para kasma, dungeon rampage gems nasıl kazanılır programsız, dungeon rampage, dungeon rampage gems alma hilesi, dungeon rampage karakter hilesi cheat engine, dungeon rampage elmas hilesi, dungeon rampage altın hilesi, dungeon rampage hileleri, dungeon rampage programsız karakter hilesi, dungeon rampage gems hilesi, dungeon rampage samuray alma hilesi, dungeon rampage hayvan alma hilesi, dungeon para hilesi, dungeon rampage dragon knight alma hilesi, dungeon rampage para alma hilesi
Dungeon Rampage Para Hilesi Konusuna 11 Yorum Yapıldı
 1. ferhat Tutu diyor ki:

  çok güzel

 2. ferhat Tutu diyor ki:

  nmönmn

 3. baran gungordu diyor ki:

  çok guzel

 4. ensarkuru diyor ki:

  duvardan geçme ve para hilesi nasıl kısaca yapılışını anlatırmısınız

 5. lider diyor ki:

  işallah olur

 6. mustafadoğanoğuz diyor ki:

  nitfen para ve altın hilesi olsunnnnnn

 7. adı yok diyor ki:

  güzzel ama bende var bütün adamlar

 8. Sanane diyor ki:

  GüzEl bir S1te

 9. ahmet yesa sevim diyor ki:

  dungeeeeooooonn

 10. mert şimşek diyor ki:

  :D hahahahahahahaha |D

 11. oğuzhan çobanoğlu diyor ki:

  dungeon çok severim

Sayfa başına git