Dünyanın En Güzel Evleri ve Fiyatları

Dünyanın En Güzel Evleri ve Fiyatları
Dünyadaki en güzel evlerin fiyatları ve resimleri, en güzel evlerin içleri ve dekorasyonları. En ilginç ve en değişik evler, en güzel havuzlu evler.

Forbes, iş ve finans dünyasının en gözde dergilerinden birisidir. Forbes dergisi emlak piyasasında yapmış olduğu bir araştırmaya göre dünyanın en pahalı 10 evini tespit etmiştir.
Bu evler hem sahip oldukları konfor hem manzara hem de ihtişamı bakımından servet niteliğinde fiyatlara sahiptir.

Dünyanın en güzel evleri hangileridir?
Dünyanın en güzel evleri sıralamasında birinci sırada yer alan, en güzel ev unvanına layık görülen ev İngiltere’nin güneydoğusunda Surrey’de inşa edilmiş, dev bir malikânedir. Malikânenin fiyatı 139 milyon dolardır. Evin içinde onlarca yüzme havuzu, sinema salonu ve bowling salonları bile bulunmaktadır.

Dünyanın en güzel ikinci evi, Aspen’de bulunan malikânedir. Fiyatı 135 milyon dolardır.

Dünyanın en güzel üçüncü evi, Palm Beach’de Donald Trump’un 125 milyon dolarlık evi yer almaktadır.

Dünyanın en güzel, en görkemli evi 100 milyon dolarlık fiyatıyla İstanbul Yeniköy’de yer alan Erbilgin yalısıdır. 3 bin metrekarelik yer kaplayan bu yalıda 64 tane oda bulunmaktadır. Boğazdaki en büyük yalılardan bir tanesidir. 100 milyon dolara satılması durumunda en pahalı gayrimenkul olacaktır.

Dünyanın en güzel beşinci evi ise iş adamı Halis Toprak’ın Londra’da 92 milyon dolara satışa çıkarılan malikânesi yer almaktadır. Malikânenin satılması konusunda Rus işadamıyla anlaşan Halis Toprak, elde edeceği gelirle borçlarının bir kısmını ödemeyi hedeflemektedir.

Dünyanın en güzel evleri sıralamasında yer alan diğer evler ise, İngiltere, ABD ve Fransa’da bulunmaktadır. Dünyanın en güzel ve en pahalı evlerini görelim.

Dünyanın En Güzel Evlerine Ait Resimler

Konu ile Alakalı Kelimeler: en güzel evler, dnyann en gzel evi, dünyanın en güzel evlerinin içi, en güzel evler ve içleri, dünyanın en güzel evleri ve içleri, dünyanın en güzel evleri ve fiyatları, en güzel evler ve fiyatları, dünyanın en güzel villası, en güzel villalar ve içleri, dünyanın en güzel manzaralı evleri, en güzel villalar ve fiyatları, en ilginç evler, en guzel ev fıyatları, dünyanın en güzel ev içleri, dunyanın en guzel vıllalar, dünyanın en güzel ev satışı, dünyanın en güzel villasının içi, dünyanın en güzel yerleri ve özellikleri, dünyanın en güzel en görkemli villaları, dünyanın en güzel evlerinin fiyatları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git