Dünyanın En Güzel Kızları Nerede Yaşıyor?

Dünyanın En Güzel Kızları Nerede Yaşıyor?
Dünyanın en güzel kızları nerede yaşıyor diye düşünür durursunuz.
Seyahat dergisi Traveler’s Digest tarafından yapılan anket sonucu dünyanın en güzel kızları İsveç’in Stockholm’de yaşamaktadır.

Peki, nasıldır İsveç’in kızları?
Doğal renginde sapsarı saçları, bembeyaz tenleri ve masmavi gözleri vardır. Manken gibi bir vücuda sahip olan İsveç kızları, makyajdan ve giyimden pek anlamasalar da uzun boya ve selülitsiz bir vücuda sahiptir. Seks onlar için vazgeçilmezdir ve yaşam tarzıdır.

İsveç kızlarından sonra dünyanın en güzel kızları Arjantin’de yaşamaktadır. Sarışın veya esmer, uzun boy ve manken gibi bir vücuda sahiplerdir.

Sırada ise Rus kızları bulunmaktadır. Rus kızlarını Türkiye’de oldukça fazla görürüz. Peki, bu kızların Türk kızlarından farkı nedir? Desek vereceğimiz yanıt çok basittir. Uzun boyları ve sahip oldukları vücutları ile kendilerine dönüp baktırtan bu kızlar, son derece bakımlıdırlar. Ortalama boyları 1.78’in üstündedir. Parasız da olsa eğlenmeyi sonuna dek bilirler.

Rus kızlarından sonra dünyanın en güzel kadınları Bulgaristan’da yaşamaktadır. Çoğunlukla sarışın, uzun boylu ve renkli gözlüdürler. Yuvarlak yüzlü, beyaz tenli ve güzeller güzeli olan bu bayanlar, gayet sıcakkanlı ve hoş insanlardır.

Sırada ise Letonya kızları bulunmaktadır. Evlenecek erkek bulamayan bu güzel bayanlar, gece hayatına çok düşkündür. Uzun boyları, sarışın ve esmeri ne ararsanız burada bulmak mümkündür.

Belarus’un kızları Ukrayna ve Rus kızlarının yanında daha minyon, daha ince yapılı ve daha koyu saçlıdır. Kendilerine has gelenek ve değerleri olan bu kızlar, birçok erkek tarafından dünyanın en güzel kızları olarak da nitelendirilir.

Sırada Ukrayna kızları bulunmaktadır. Rus kızları deyince insanın aklına sarışın, mavi ya da yeşil gözlü, beyaz tenli bir kadın gelirken, Ukraynalı kızlarda esmer denilen ten rengi de mevcuttur.

Dünyanın en güzel kadınları sıralamasına A.B.D kızları da girmiştir. Uzun boylu ve güzel vücutlu olan bu bayanlar, sarışın ve esmerdir.

Baltık Denizi kıyısında başkenti Talin olan Estonya’nın kızları da dünyanın en güzel kızları sıralamasında 9. olmuştur.

Sırada Venezuela kızları bulunmaktadır. Güzellik yarışmalarında katılan tüm kızların birbirinden güzel olduğu tek ülke kızlarıdır.

Kanada’nın kızları sıralamada 11. olmuştur. Son derece güzel olan bu bayanlar, 13-14 yaşlarında bile 20 yaş civarında gözükmektedir.

Dünyanın en güzel kadınları sıralamasında 12. sırada olan İsrail’in kızlarıdır.

Dünyanın en güzel kadınları sıralamasında birinciliği elde eden İsveç kızları akabinde ise Arjantin, Rusya, Bulgaristan, Letonya, Belarus, Ukrayna, ABD, Estonya, Venezuela, Kanada ve İsrail’in kızları gelmektedir.

Konu ile Alakalı Kelimeler: guzel kizlar, Letonya kzlar, isve kzlar, güzel kız, venezuela kızları, venezuela çıplaksxsı kızlar, kız resimleri, belarus kızları, Rus kız resimleri, rus kızları, en güzel esmer kızlar, dünyanın en güzel kız resimleri, çıplaksxsı kızlar, sarışın güzel kız resmi, dünyanın en güzel kızları nerede, letonya kızları, engüzel kızlar, esmer guzel kiz resimleri, sarışın rus kizlari, güzel rus kızları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git