En Güzel Fotoğraflar

En Güzel Fotoğraflar
En güzel fotoğraflar, en güzel düğün fotoğrafları, doğa fotoğrafları, güldüren fotoğraflar ve ödül almış fotoğrafları sitemizde inceleyebilirsiniz…

Doğaya ait fotoğraflar, güldüren fotoğraflar, vahşi yaşamdan fotoğraflar, düğün fotoğrafları ve ödül almış dünya fotoğrafları sizler için derledik.

Doğa birbirinden güzel manzaralarını insanlara sunmaya devam etmektedir. Güneşin doğuşu ve batışı anındaki o renk cümbüşü insanların bakmaya doyamadığı manzaralar arasındadır. Yağmurun yağmasından sonra gökkuşağını düşünün. Birbirinden güzel renklerin hâkim olduğu manzara insanı büyülemektedir. Doğaya ait olan kumdan dalgaları bilirsiniz. Işık ve gölgesinin yakaladığı müthiş bir dokudur. Gün doğarken karşı sahile çekilen bir fotoğraf örneği sizi büyüleyecektir. Birbirinden güzel çiçek resimleri, manzara resimleri, doğa resimleri, gece resimleri, kuş resimleri, deniz resimlerini görebilirsiniz.

Fotoğraf çekerken nelere dikkat edilmelidir?
Bir fotoğraf çekerken acele edilmemeli, mümkün olduğunca düşünülerek fotoğraf çekilmelidir. Fotoğraf çekiminde ışık son derece önemlidir. Işık ne çok az ne de çok fazla olmalıdır. Güneşin dik olduğu saatlerde fotoğraf çekmek pek doğru değildir. İkindi saati fotoğraf çekimi için çok uygun zaman dilimidir. Fotoğraf çekiminde kompozisyon çok önemlidir. Doğallık ve sadelik hoş fotoğrafların çekilmesini sağlayacaktır. Eğer çekilen fotoğraf hareketli bir obje ise onun en etkili, zirvedeki halini görüntülemek gerekmektedir. Bazen suya atlayan bir kurbağa, uçan bir kuşun avına doğru yol alması gibi. Çekilen fotoğraf karesinde bir canlı varsa o fotoğraf daha etkili olmaktadır. Mesela gün batımını düşünelim. Gün batımı anını fotoğraflarken, o manzarada uzaklara dalmış düşünen, yalnız bir insan ya da el ele sevgililer.

Birbirinden güzel ödüllü fotoğraflara sitemizden ulaşabilirsiniz. Doğaya ait olan, güldüren, komik fotoğraflar, insanların ve hayvanların en doğal ve en sade haline buradan erişebilirsiniz. Daha önce hiç görmediğiniz en güzel fotoğraflar buradadır.

En Güzel Fotoğraflar

Konu ile Alakalı Kelimeler: En gzel fotoraflar, gzel fotoraflar, düğün resımleri, GUZEL KUS RESİMLERİ, güzel fotoraflar

Etiketler:

En Güzel Fotoğraflar Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Concepcion diyor ki:

    sayfayi hazirlayanlara cok tkrekeusler guzel olmus insallah daha iyi olur butun mahmatlilar yardimci olursa tabi almanyadan butun mahmatli hemserelerime bol selamlar CEMALETTIN DOGAN ALMANYA

  2. marc lucascio diyor ki:

    Hello,

    You have stolen my picture and it’ s illegal : black and white picture, the bride getting prepared. You have to take it out.

    Marc Lucascio.

Sayfa başına git