Erkek Kolye Ucu

Erkek kolye ucu modelleri:

Erkek kolye ucu altın:

Ay yıldızlı kolye ucu: Beyaz altından ay yıldızlı bu model gerçekten çok hoş. Erkeklere hediye edilebilecek anlamlı bir hediye.

ay-yildizli-kolye

 

 

 

 

 

Erkek Gümüş Kolye Modelleri- Gümüş Kolye Uçları: Korsan model gümüş erkek kolye, estetik olmasının yanında merak uyandırıcıda.

gumus-kolye-modelleri-erkek

 

 

 

 

 

Erkek gümüş cevşen kolye- Erkek muska kolye: Hem sevdiğinizi kötü gözlerden ve belalardan korumak hemde estetik olmasını mı istiyorsunuz? Aradığınız tam anlamıyla çevşen kolye bayanlar.

evsen-erkek-gumus-kolye

 

 

 

 

 

 

Gümüş mermi kolye: Erkeklerin vazgeçemediği askerlik anılarına bir katkıda siz bulunmak istermisiniz bayanlar? Bu mermi kolyeler erkekleri eminim çok gururlandıracaktır.

gumus-mermi-kolye

 

 

 

 

 

Çelik kolye modelleri: Zon zamanların trendi erkek çelik kolye modelleri, erkeklere çok mu yakışıyor ne? Erkek çelik kolye jilet:

celik-erkek-kolye-jilet

 

 

 

 

 

Çelik erkek kolye ejderha: Erkeğinize mistik bir havamı katmak istiyorsunuz? Bayanlar bu model erkeklerin hayır diyemiyeceği tarzdan.

celik-erkek-kolye-ejderha

 

 

 

 

 

Çelik erkek kolye tabanca: Erkek=Tabanca diyen bayanlar. Bu model sert- agrasif yapılı erkeklere daha çok hitap ediyor sanırım.

CELIK-ERKEK-KOLYE-TABANCA

 

 

 

 

 

Çelik erkek kolye akrep: Her türlü burç figürlü gümüş kolyelerden bir tanesini partnerinize hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda partnerinizin doğum tarihini de bildiğinizi gösterecek bu hediye.

celik-erkek-kolye-akrep

 

 

 

 

 

Gümüş erkek zincirleri: Değerli bayanlar, erkeklere sade zincir modelleri de çok yakışacaktır eminim.

gumus-erkek-zincir-kral-modeli      erkek-gumus-zinciri

Konu ile Alakalı Kelimeler: erkek kolye, erkek kolye uçları, ay yıldızlı altın kolye ucu, muska kolye erkek, erkek kolye muska, erkek kolye ay yıldızlı, erkek gumus kolye, erkek gümüş cevşen kolye, erkek cevşen gümüş, erkek bozkurt kolye ucu, çelik kolye ucu üzerine fotoğraf baskı, çelik kolye ucu modelleri, çelik cevşen, ay yıldızlı kolye ucu, ay yıldızlı kolye uçları, peridot kolye ucu
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git