Evlilik İhtiyaç Listesi

Evlilik İhtiyaç Listesi
Evlilik hazırlığı yapanlar için özenle hazırladığımız evlilik listesini, düğün hazırlıkları listesini yazımızda inceleyebilirsiniz…

Evlilik listenizi hazırlarken oturacağınız evi, evinizin büyüklüğünü, renk seçiminizi ve stiliniz göz önünde mutlaka bulundurun. Evlilik listenizi hazırlarken, mağazalar size son derece yardımcı olmaktadır. Hatta alacağınız tüm eşyaları tek bir mağazadan bir temin etme kolaylığı sağlayanlar bile bulunmaktadır. Alışverişte karışıklık olmaması ve ileride kullanılmayacak eşyalar almamak için listenizi birinci derecede gerekli olanlar ve ikinci derecede gerekli olanlar diye ikiye ayırabilirsiniz. Bu size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Evlilik listenizi hazırlarken günlük kullanacağınız malzemeleri öncelikle düşününüz. Tencere, tava, masa örtüsü, bardak vs. kullanmakta olduğunuz evdeki mutfağı düşünerek eksiklerinizi daha kolay bir şekilde temin edersiniz. Sizlere daha önceki yazıda “çeyiz düzenler için bir liste” adı altında bir yazı yazmıştık. Bu yazıdan hareketler ev tekstil ürünlerinizi, mutfak ürünlerinizi ve elektrikli aletleri temin edersiniz.

Bunun dışında yeni evlenecek olan çiftler için mobilya ve aksesuarlar, dekoratif aksesuarlar ve beyaz eşyalar önem taşımaktadır.

Evlenirken alınması gereken mobilya ve aksesuarlar nelerdir?
Oturma grubu, yemek odası ve yatak odası takımı, sehpa takımı, kütüphane, çalışma masası, mutfak ve banyo dolapları, vestiyer, televizyon sehpası, gardrop, mutfak masa ve sandalyeleridir.
Bunlara bağlı olarak alınacak dekoratif ürünler ise; halı ve kilimler, lamba ve abajur, tül ve perde, ayna ve tablolar, duvar ve masa saati, mumlar ve yer minderleri alınabilir.

Evlenirken alınması gereken beyaz eşyalar nelerdir?
Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, şofben, aspiratör, ütü, set üstü ocak.

Yeni evlenecek olan çiftlere alışveriş esnasında şimdiden kolay gelsin diyoruz. Mutluluklar.

Evlilik

Evlilik

Konu ile Alakalı Kelimeler: evlenirken alınacaklar listesi, evlenirken alınması gerekenler listesi, evlenirken alınması gerekenler, evlenirken alınacak eşyalar, evlilik ihtiyaç listesi, evlenirken alınacak eşya listesi, evlenirken alınması gereken eşyalar listesi, evlenirken gerekli olan eşyaların listesi, evlenirken alınması gereken eşyalar, evlenirken alınacakların listesi, evlenirken alınacaklar, çeyiz için gerekli malzemeler, yeni havlu kenarı dantel modelleri, EVLİLİK EXCEL

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git