HTC Incredible S

HTC Incredible S
HTC Incredible S cep telefonu, HTC Incredible S fiyat bilgileri, HTC Incredible S inceleme, HTC Incredible S cep telefonu özellikleri ve bu telefonu en uygun, en ucuz alabileceğiniz mağazalar…

Merhaba arkadaşlar bugün size HTC cep telefonlardan Incredible S modelinin özelliklerini ve bu telefonu en uygun fiyata alabileceğiniz mağazaları tanıtmaya çalışacağız. Öncelikle HTC Incredible S cep telefonunun hangi mağazalarda kaç paraya ve hangi taksit seçenekleri ile satıldığına hep beraber göz atalım.

En Uygun Fiyatlı HTC Incredible S Cep Telefonu
HTC Incredible S “TeknolojiAnkara.com” adlı web sitesinde 1.150 TL’ye satılmaktadır. Saat 16.00’a kadar eğer siparişinizi verirseniz, o gün ürününüz kargoya veriliyor. Taksit seçeneklerine bakacak olursak en uygunu Maximum, Advantage ve Card Finans kredi kartları görünüyor. 12 aylık taksit satışlarında toplam 1.236 TL civarında oluyor. Yani 86 TL vade farkı ekleniyor. Bu mağazadan HTC Incredible S cep telefonunu sipariş etmek istiyorsanız web sitesine girerek üye olabilir veya 0312 229 9394 numaralı telefonlarını arayarak bilgi alabilirsiniz. Mağazanın merkezi Çankaya / Ankara’da bulunmaktadır.

HTC Incredible S “CepPaket.com” adlı web sitesinde 1.245 TL’ye satılmaktadır. Yukarıda ki mağazaya göre 95 TL fark bulunmakta. Taksit seçeneklerine gelecek olursak 12 aylık taksitlerde yine 50 ile 80 TL arasında vade farkları ekleniyor. 12 ay taksit yapan kredi kartları World, Axess, Bonus Card, Maximum, Advantage ve Finansbank olup örnek verecek olursak World kredi kartı 109 x 12 taksit seçeneği ile toplamda 1.310 TL ödüyorsunuz. Yani toplamda 65 TL vade farkı bulunuyor.

HTC Incredible S “YenileEvini.com” adlı web sitesinde 1.320 TL’den satılmakta. Kargo’ya ücret alınmıyor bu firmadan yaptığınız alışverişlerde. Resmi distribütör garantisi sunan bu firmada World kredi kartlarına, Bonus karta ve Cardfinans’a 10 taksit imkanları sunulmuş. Yaklaşık olarak 40 TL vade farkı oluşuyor 10 aylık taksit seçeneklerinde. Bu firmanın telefon numaraları 0256 711 6489 ve firmanın merkezi Çine / Aydın’da bulunmaktadır.

Not; Arkadaşlar yukarıda verdiğimiz fiyatlar 2012 yıl sonu itibariyle geçerlidir, zamanla fiyatlarda düşmeler yaşanacaktır. O yüzden mağazaların web sitelerini ziyaret ederek veya telefon numaralarını arayarak güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

HTC Incredible S Cep Telefonu Özellikleri
HTC Incredible S Dokunmatik ekrandır.
64 x 120 x 11.7 ölçülerinde bulunan HTC Incredible S cep telefonunun ağırlığı ise 135.5 gram.
Telefonda Bluetooth, 3G, Gps, Usb desteği, Gprs, Edge, Java desteği, Wifi gibi özellikler bulunmaktadır.
8 Megapiksel kamerası bulunan HTC Incredible S cep telefonunda dahili kamerada bulunmaktadır. Dahili kamera 1.3 Megapikseldir. Görüntülü konuşma yapmaya müsait bir telefondur.
Kameranın Dijital Zoom ve Flaş özelliği vardır.
Kırmızı göz düzeltme özelliği mevcuttur.
MicroSD kart desteği bulunmaktadır. Telefonu aldığınız 4Gb kart hediye edilir.
Mp3 çalar ve Radyo desteği bulunmaktadır.

HTC Incredible S Cep Telefonu Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git