İnternetten Kız Tavlama Taktikleri

Sıcak kum ve güzel bir denizin planını yapan çapkın gençlere internet dünyasından “kız nasıl tavlanır” dersleri veriliyor. Öyle ki bu konu hakkında profesyonel kurslar bile var. Bir kızı nasıl etkileyeceğinizi bilmiyorsanız, onları yeteri kadar tanımadığınızı düşünüyorsanız, ne söyleyeceğinizi ve nasıl davranacağınızı anlatan bir rehber olmasını istiyorsanız bu konu ile ilgili Türkiye’de de var olan kız tavlama şirketinden bile faydalanabiliyorsunuz.

İnternet kullanımının giderek sıklaştığı ülkemizde çeşitli site ve bloglarda yer alan kız tavlama taktikleri eğlenceli olduğu kadar, gerçek payı da taşımıyor değil. İnternetten çapkınlık derslerinin bir kısmına göz atınca, akıllara gelmeyen taktikler göze çarpıyor.

 

 

İnternetin “Kız Tavlama Taktikleri”

 

-Bir kere en başta bilmeniz gereken şey kızların daima sürü halinde dolaştıklarıdır. Ve en baştanda söylediğimiz gibi kızların en büyük korkusu arkadaşlarının alay konusu olmaktır. O yüzden çıkma teklif edeceğiniz kızı mutlaka yanlız başına yakalamalısınız. Ama bunlar tuvalete bile birlikte giderler. O yüzden bir şekilde kızı sürüden ayırmanız lazım.Bunu nasıl yapacağınıza gelince:

Önce kızın yanına gidin,her zamanki klasik muhabbetinizi yapın.Ve kıza “Seninle biraz konuşmamız lazım” deyin.Bu cümlenin Türkçeye tam çevirisi “Benimle çıkar mısın?”dır.Bütün kızlar bunun ne anlama geldiğini bilir ve kız eğer konuşalım derse olay bitti.Çıkıyorsunuz.Ama kız “Ne konuşacağız?” diye bir soru sorarsa daha kızı tavlayamamışsınız demektir.Sakın o gün çıkma teklif etmeyin.Biraz daha uğraşmanız lazım. Kızla konuşmanız lazım.

 

 
Hatunların erkekleri avuçlarında oynatmak için programlanmış bir toplumsal bilinçaltları var. Bu kurallar her hatuna kadınlık hormonlarıyla birlikte geçiyor, genetik olarak devam ediyor. Kadın genlerindeki kodların şifrelerini çözdüğünüzde karsınıza çıkan liste söyle:

-Asla gerçekten düşündüğün şeyi söyleme. Asla!
– Her zaman anlaşılmaz ol
– Aylar evvel tartışılmış bir konuyu gündeme getir, hır çıkar. Yıllar evvelki bir olayı gündeme getirerek devam et.
– Erkeğin her şey için özür dilemesini sağla.
-Ağla ve “Hep senin yüzünden” de.
– Adam “Güzel gözlerin var” dediğinde “O kadar mı” diye sor.
-Her yere ve her şeye geç kal. Adam gecikecek olursa bas bas bağır.
-“Bilmem anlatabiliyor muyum” de adamın gözlerine bak, sonra adamın söyleyeceği her şeye
“Anlamamışsın” cevabini ver.
– Babanın silah koleksiyonundan, ağabeyinin kara kuşak karateci olduğundan bahset.
– Tuvalete gruplar halinde git. Asla yalnız başına bir şey yapma.
– Ağla.
-“Bil bakalım canim ne istiyor” diye sor, bilemediklerinde azarla.
-“Kilo mu aldım” diye sor, cevabi beklemeden tereyağlı ekmeği yemeye basla.
– Ağla.
-Sadece arkadaş grubundaki erkeklere merhaba de ve onları birbirlerine düşür.
– Adamın giyimine sürekli karış, üç dakikada bir “Dik yürü” diye uyar. .
– Beş saniyelik bir sessizlik olduğu anda “Ne düşünüyorsun” diye sor.
– Saçlarının uçlarını düzelttirdiğinde, adam fark etmezse bütün gece somurt.
– Kulağında kaç delik olduğunu sor, bilemezse eski sevgilinin bunların hepsini bildiğini anlat.
-Ağla.
-Kızarmış patatesleri erkeğin tabağına koy, bunun bir sevgi gösterisi olduğunu söyle, sonra “Sen biraz kilo aldın” de.
-Ben senden tuz istemiştim, tuzluğu verdiğinde küçük parmağın küçük parmağıma değmişti” diye anlat ve “Aramızdaki elektrik bitti” de, tuvalete git. Döndüğünde masada şampanya yoksa olay çıkar.

Gizemli erkek rolü: Bu tip kızlar birçok erkek tarafında iltifatlara maruz kaldığından dolayı genelde farklıyı ararlar. Ayy şekerim hepsi aynı ne yapsak ki diye dolaşıp dururlar. Burada gizemli olmak, her şeyi şak diye ortaya sunmamak en iyisidir. Yavaş yavaş hareket edeceksin. Aheste aheste işleyeceksin. Bırak seni merak etsin. Merak duygusu insana her şeyi yaptırır. Kedi meraktan ölür.

Tam bir centilmen olduğunu kanıtlayın: Hepiniz birer centilmensizin zaten bunu biliyorum ama daha fazlası gerek. Öyle ay olmayın. Onun da yeri ve zamanı var daha kızlar yeni tanışmışsın en nazik tavırlarımızı takınacağız, ağır olacağız. Belki size test bile edecektir ama sabırlı olun bozmayın çizgiyi. Sabrın sonu selamettir.
Profosyonel bir yalancı olmalısınız: Evet yalan söylemesini bilmeniz gerek bu kızlara. Çünkü her an tip atma potansiyelleri vardır. O an eliniz ayağınıza dolaşmayacak hemen bir şeyler söyleyebileceksin mantıklı. Karşı cevap veremesin sana. İşin özü rahat olmak, yalan olarak düşünmeyin siz bunu, pembe yalanlara bunlar. Mutluluk için Zaten yalan söylerken yüzün kızarıyorsa elini kolunu sağa sola götürüyorsan senden olmaz. Çabuk terk et burayı.

Konu ile Alakalı Kelimeler: kz tavlama taktikleri, komşunun karısı nasıl tavlanır, komşunun karısını tavlama, komşu karısı nasıl tavlanır, komşu kızı nasıl tavlanır, internetten kız tavlama, karı tavlama, internetten kız tavlama taktikleri, internetten hatun tavlama taktikleri, internette kız tavlama taktiği

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git