İsmek İş Başvurusu

İsmek İş Başvurusu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursu iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler, online başvuru linki.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursu olarak bilinen İsmek, MEB tarafından yönetilmektedir. İsmek bünyesinde verilen eğitimden usta öğretici sorumlu olmaktadır. Usta öğreticinin görevi görev aldığı branşın gereklerini yerine getirerek, eğitim kalitesini artırmak ve istenen amaçlara ulaşılmasına katkı sağlamaktır.

Usta Öğretici pozisyonunda personel ihtiyaç olduğu surette Bilgisayar Teknolojileri, Geleneksel Türk El Sanatları, İngilizce, Müzik ve Spor branşlarında alttan dersi olmamak kaydıyla 3. ve 4.sınıf öğrencilerinin ve/veya mezun olan adayların başvuruları dikkate alınmaktadır. Diğer branşlarda başvuru yapabilmek için usta öğretici olmak istediği bölümden diploma şart aranmaktadır.

Ahşap boyama, bilgisayar kullanımı, diksiyon, çeşitli dil kursları, müzik aletleri çalma, muhasebe vb. branşlarda ismek iş başvuruları dikkate alınmaktadır. İsmek başvuru koşullarını öğrenmek için istediğiniz branşı seçip başvuru koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bunun dışında başvuru yapmak için, TC kimlik numaranızı, adınızı ve soyadınızı, e-mail adresinizi ve şifrenizi girerek başvuru yapabilirsiniz.

İSMEK iş başvurusu yaparak usta öğretici olmak için aşağıdaki linki tıklayınız.
İsmek İş Başvurusu

İsmek İş Başvurusu

İsmek İş Başvurusu

Konu ile Alakalı Kelimeler: ismek iş başvurusu, ismek iş başvuru, ismek öğretmenlik başvurusu 2013, ismek iş ilanları, ismek iş başvuru formu, ismek öğretmenlik başvurusu, ismek başvuru, ismek öğretmenlik başvurusu 2012, ismek başvuru formu, ismek muhasebe sınav soruları, ismek usta öğretici başvuru formu, ismek temel muhasebe sınav soruları, İSMEK USTA ÖĞRETİCİ SINAV SORULARI, İSMEK İŞ İLANI, ismek usta öğretici sınavları, ismek usta öğretici başvurusu, usta öğreticilik sınav soruları, ismek ögretmen basvurusu, ismek\te öğretmenlik başvurusu, ismekte öğretmenlik başvurusu
İsmek İş Başvurusu Konusuna 14 Yorum Yapıldı
 1. aysel tüzgen diyor ki:

  1970 ist doğumluyum.İlahiyat Ön Lisans mezunuyum.1 yıl suadiye Tuba K K da ihtisas sınıfında özel eğitim aldım.4 yıl Karagümrük Tuba Kız Kur an Kursunda hocalık ve İdareclik yaptım.İsmek ve Halk Eğitim Merkezinden yardımcı annelik ve ilk yardım sertifikaları aldım.Evliliğim ve çocuklarım dolayısıyla ara verdiğim görevime sizlerle devam etmek istiyorum.İsmekte Kur an dersi vermekten ve sizlerle çalışmaktan onur duyarım.Gereğini yapar mesajıma cevap verirseniz sevinirim teşekkürler.

 2. Nurşah Külek duzguner diyor ki:

  SMMM ‘im kurumunuzda temel muhasebe öğretmenliği yapmak istiyorum.

 3. Mustafa öz diyor ki:

  S a Sayın Yetkili, İsmek’te Bilgisayarlı Muhasebe Eğitmenliği pozisyonunda görev almak istiyorum. İşletme (Muhasebe Finans) Fakültesi mezunuyum.

 4. nazmiye aydede diyor ki:

  meslek lisesi hazır giyim ve sabancı olgunlaşma tekstil bölümü mezunuyum ismekte görev yapmak istiyorum 12 yıldır modelist olarak çalışmaktayım ilgileneceğinizi umarım.

 5. yasemin onur diyor ki:

  iktisat fakültesi kamu yönetimleri bölümü mezunuyum 2010 branşıma uygun ücretli öğretmenlik yapmak istiyorum beyoğlu bölgesi tercihimdir.

 6. songül oktay diyor ki:

  seyrantepedilginizee oturuyorum temizlik işlerine yardımcı olmak istiyorumilginize yardımcı olursanız çok sevinirim

 7. alev özal diyor ki:

  CİLT VE SAÇ BAKIMI USTA ÖĞRETİCİLİK BELGELERİM VAR MESLEĞİME İSMEK DE DEVAM ETMEK İSTİYORUM.İLGİNİZE SUNULUR.

 8. gülsün süzgün diyor ki:

  kuaförlük usta ögreticilik diplomam var 17 yıldır kuaför salonum var özel kurs verdim yaş sınırı olmaksızın yetiştirip diplomalarını onayladım kalfalık diplomalarını verdim mesleki eyitım okulundan gelen sayısız ögrencilere sıtaj verip yetiştırdım artık ismekte kuaförlük ögretmenliyi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 9. BURCU ENGİN diyor ki:

  radyo televizyon ögrencisiyim.spikerlik sunuculuk egitimi aldım.meb onaylı ögreticilik diplomam var.özel olarak diksiyon hocalıgı yapıyorum.ayrıca suan yerel bir kanalda sunuculuk yapıyorum.hafta içi kurumunuzda calısmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

 10. akşun diyor ki:

  kız meslek lisesive ,düz lise mezunuyum .daha önce halk egitim merkezinde köyde çalıştım.çocuk gelişimi mezunuyum ,kpss puanım var bilgisayar sertifikam var .ismekte görev almak istiyorum.

 11. berrak diyor ki:

  merhabalar ben geçtiğimiz gün sınava girdim genel kültür ve cilt bakımı olarak sınavda başarısız dediler ben meslek dersimde 100%100 dogru yaptım ve kolay bilindik sorular öğretmenlik için başvurdum herkes iç içe sınav oldu kopya çeken oldu görevliler görmezden geldi ben dürüslük yaptım ama kazanamadın dediler 3 yıl bu iş üzerine okudum meslek lisesinde ve 6 yıl kendi mesleğimi yaptım toplam 9 yıllık tecrubem var 6 ay kursa gitmişleremi öncelik tanınıyor illa torpilmi lazım biyerlere gelebilmek için ustalık belgemde gene M.E.B aldım onuda cilt bakımı uygulaması yapıldı tam malzeme götürdüm cilt bakımı yaptırmadılar bile cildi temizle tonikle hemen çabuk hadi sıra başkasında soru sormak yok nasıl yapıldıgına bakmak yok bizim başımızda duranların nekadarlık tecrubesi war acabada ne biliyolarda ne sorcaklar lütfen yetkililer dikkate alın ve ona göre bi düzen olsun saygılarımla….

 12. bedriye yılmaz diyor ki:

  kız meslek lisesi modelistlik bölümünden mezunum daha önce başvuru yaptığım bilgilerim değişti ismekte görev almak en büyük emelim lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

 13. safıye kurban diyor ki:

  öğretmenlık yapmak için

 14. sema diyor ki:

  MEBçocuk gelişimi sertifikam var.
  trikotaj sertifikam var.
  makina ve overlokta çalıştım.
  sekreterlik yaptım bilgisayardan anlarım.
  iş istiyorum lütfen.

Sayfa başına git