Koton Online Satış

Koton Online Satış
Koton online alışveriş sitesi, Koton bay bayan giyim eşyalarını internet üzerinden alabileceğiniz online satış mağazası linki…

1988 yılından bu yana hizmet veren, modanın öncüsü olan firma, 293 mağazasıyla 24 ülkede hizmet vermektedir. Bu mağazaların 203’ü Türkiye’de, 88’i yurt dışında bulunmaktadır. Türkiye’nin moda ve perakende öncüsü olan firma, müşteri ve teknoloji odaklılığın yanında, yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımıyla da sizlere hizmet veren bir kuruluştur. Sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturarak, sınırsız ürün ve tasarım zenginliğine sahip bir firmadır.

Her gün ortalama 55 ürünün vitrinlerde yerini aldığı tasarımlar, tarzınızı rahat bir şekilde yansıtmanız açısından da son derece güzeldir.

Koton mağazalarında kadın, erkek, çocuk ve ole olmak üzere çeşitli kreasyonlar yer almaktadır. Giyim, çanta, aksesuar, ayakkabı ve özel tasarımları bulabileceğiniz mağazalar, her daim şık olmak isteyenleri beklemektedir. Hakan Yıldırım ve Tuba Ünsal tasarımlarını da mağazalar da bulabilirsiniz.

Yaratıcı ve yenilikçi tasarımları sezon trednleri ile buluşturan  koleksiyonları, sınırsız ürün ve tasarım zenginliği ile ön plana çıkaran Koton, çeşitli ürünleri bir arada bulunduran mağazalarda şıklığınızı tamamlayarak her şeye erişim imkânını size sunmaktadır.
Başarılı firma profili, kolay ulaşılabilir mağazaları ve ürün kalitesi ile en çok tercih edilen markalardan biri olan Koton, tüketici izlenimlerinden yola çıkarak hazırlanan Myfit özel pantolon ve gömlek koleksiyonu da kendisini diğer markalardan ayıran bir unsura sahiptir. Türk kadını vücut yapısını dikkate alarak hazırlanan koleksiyonda, gömleklerde 3 kalıp – Mini, Midi, Maxi – Pantolonlarda bacağı uzun gösteren modelleri Ley-Leg, Kalçayı yüksek gösteren modelleri Pop-Up ve Kalçayı küçük gösteren modelleri Pack-Sıkı ile müşterilerinin özel gereksinimlerine hitap ediyor.

Koton online alışveriş için aşağıdaki linki tıklayınız.
Koton Online Satış

Koton Online Satış

Koton Online Satış

Konu ile Alakalı Kelimeler: koton online, koton online satış, koton online alışveriş, koton online alışveriş sitesi, koton online shop, koton online satış mağazası, koton giyim online satış, koton kids online satış, koton online mağaza, koton online alışveriş siteleri, ole online satış, koton türkiye online shop, koton online satış sitesi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git