Lif Modelleri

Lif Modelleri
İnsanlar el emeği ve göz nuru olan ürünleri her daim tercih etmektedir ve el emeği olarak yapılan her şey değer ve anlam kazanmaktadır. Bu yüzden insanların emek harcadığı her şey kıymetli olmaktadır. Özellikle genç kızların çeyizlerinde bulunan lif modelleri, patik çeşitleri, havlu kenar örnekleri, yazmalar ve tülbentler her birinde insanın göz nuru bulunmaktadır. Bu yüzden çok değerli olan bu ürünler beğeniyle kullanılmaktadır. Özellikle banyo aksesuarı olarak kullanılan lifler sadece genç kızların çeyizinde değil de evlerimizde de kullanılmaktadır. Lif modellerinin çeşitli örneklerini görmek mümkündür. O kadar farklı modeller bulunmaktadır ki isteyen kalp şeklinde, isteyen çiçek desenlerinde ve hayvan figürlerini yansıtan çok farklı modeller bulunmaktadır.

Lif konusunda bayanlar ellerinden geldiği kadar kendilerinin yapabildiği gibi hazır olarak da alabilmektedir. Bunun yanında bazı bayanlar evlerini geçindirmek için çeşitli modeller yapıp satmaktadır. Hem evlerine katkı sağlamakta hem de faydalı bir iş yapmaktadır. Oldukça basit olan ve uzun zaman almayan bir iş olan lif modelleri, yapılacak modeli belirledikten sonra yapılmalıdır. Banyo lifleri kullanım şekline göre değişiklik göstermektedir. Kimisi kare, kimisi yuvarlak, kimisi uzun ve daha farklı modellerde bulabilirsiniz. Fazla ömrü olmayan lifler, renginin solmasının yanında çekme ve gevşeme gibi sebeplerle de bozulmaktadır.

Güzel bir banyo lifi nasıl örülür konusunda ise bayanlar kendi tecrübeleri doğrultusunda yaparlar. El işi yapan bayanlar için geriye kalan ip parçaları lif yapımı için tercih edilebilir. Hem masraf etmiş olmazsınız hem de kalan atık ipleri değerlendirmiş olursunuz. Lif yapmak karmaşık ve zor değildir. Sizlerle paylaşmış olduğumuz lif modellerini inceledikten sonra sizler de kendi banyonuza uygun olarak çeşitli banyo lif örneklerini oluşturabilirsiniz. Özellikle genç kızlar çeyizlerinde isim de yazmaktadır. Sevdikleri kişinin ismini life işlemektedir. Bunun yanında değişik figürleri de yapabilirsiniz.

Kendi zevkiniz ve renk seçenekleriniz doğrultusunda yapabileceğiniz lif modelleri, çeyiz sandığının da önemli unsurlarındandır. Değişik banyo lifi modelleri için sitemizde var olan sizin için seçtiğimiz lifleri inceleyebilirsiniz.

En güzel lif modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Genç kızlarımıza çeyiz olarak yapmadan önce birbirinden güzel modelleri inceleyip fikir alabilirsiniz.

Konu ile Alakalı Kelimeler: kedili lif modelinin yapılışı, yeni lif örnekleri, kedili lif örnekleri, gelin damat lif örnekleri yapılışı, kasnakta lif yapımı, kedili lif modelleri, örgü bere modelleri erkek, civcivli lif örnekleri, kedili lif yapımı, lif modelleri civcivli, kasnakta lif nasıl yapılır, yatak odası takımlarının örgüsü, lif yapımı, kasnak lif, değişik lif modelleri, çarşaf kenarı örnekleri, kare lif örnekleri, farkli bebek lifleri, life kalp modeli nasıl yapılır, türk bayrağı lif modelleri
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git