Marshall Boya Renk Kataloğu 2012 2013

Marshall Boya Renk Kataloğu
Marshall Boya Renk Kataloğu, dış cephe renkleri, iç cephe renkleri, duvar boyaları renkleri, simli duvar boyaları renkleri hakkında bilgiler.

1954 yılından bu yana kadar sizlere hizmet veren, bir çok ödüle layık görülen bir marka olan Marshall, renk seçenekleri ile dikkatleri her zaman çekmeyi başarıyor.

Marshall let’s colour ile de kendi renginizi seçerek kendi evinizi yaratmanız mümkündür. En çok tercih edilen renklerden tutun da gelişen teknoloji sayesinde doğadaki sonsuz renkleri duvarlarınıza taşımanız mümkün hale geldi. Marshall sizler için on binlerce renk arasından dekorasyonda en çok tercih edilen renkleri sizler için grupladı ve sizlerin beğenisine sundu. Özellikle odalarda en çok tercih edilen renkler toprak tonlar oldu. Son derece modern ama sakin bir hava yaratan renk uyumunu uygulamanızı tavsiye ederiz. Sarı ve turuncunun ortak uyumu ile aydınlık bir hava yaratabilirsiniz salonlarınızda. Kırmızı ve pembe kışkırtıcı renkleri kullandığınız mekanda enerjiniz pozitife dönmektedir. Mavi ve mor renkleri özellikle çocuk ve çalışma odasında kullanabilirsiniz. Çalışma odasında tercih etmeniz meditasyon etkisi yaratmaktadır. Yeşil tonları ise canlandırıcı ve dinamik etki yaratarak ayrı bir havada huzur bulmanızı sağlar.

Sitemizden bakacağınız resimler ile Marshall boyanın renkleri arasında ufak tefek görüntü değişiklikleri olabilir. Bu yüzden renk seçimi yapmadan önce Marshall boya bayilerinde renk kodlarına tekrar bakmanızda fayda vardır.

Alttaki resimlerde Marshall iç cephe renk kataloğu ve Marshall dış cephe renk kataloğu‘nda bulunan tüm renkleri kodları ile birlikte inceleyebilirsiniz…

Konu ile Alakalı Kelimeler: marshall renk kataloğu 2013, 2013 duvar boya renkleri, marshall renk kodları, 2013 badana renkleri, marshall boya renkleri kataloğu, marşhall boya renkleri 2013, 2013 duvar boyası renkleri, simli duvar boyası, marshall 2013 renkleri, marshall boya fiyatları 2013, simli duvar boyaları, marshall dış cephe renk kartelası, 2013 marshall boya kataloğu, marshall 2013 renk kartelası, marshall renk katalou, 2013 ev boya renkleri, dış cephe boyaları, marshall boya renk skalası, marshall katalog 2013, boya fiyatları 2013

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git