Nişan Elbiseleri 2014

Nişan Elbiseleri 2014
Yeni evlenecek olan çiftlerin mutluluklarına bir kala en güzel günlerinden birisi olan nişanlarında giyecekleri kıyafetleri seçerken en çok kendilerine yakışanı seçmeye dikkat etmelidir. Sizin için özel ve önemli bir gün olan nişanınızda giyeceğiniz kıyafet özel olmalıdır. Kıyafeti seçerken dergiler ve modaevlerinin size yardımcı olacaklarını unutmayınız. Gerçi sayfa üzerinde seçtiğiniz bir model ile giydiğiniz bir model size aynı sonucu vermeyebilir. “Asla giymem” dediğiniz bile kıyafeti giymekten kaçınmayın. Beklide en güzel gününüzde giyeceğiniz elbise bu olacaktır.

Son zamanlarda straplez model abiye kıyafetlerde öne çıkmaktadır. Omuzlarınız dar, göğüsleriniz iri ise strapler model size pek uygun olmayabilir. Yeni sezonun en gözde halini alan boyunu bir tasma gibi saran omuzları açık bırakan kesimleri de özellikle uzun boylu bayanlar tercih edebilir.

Böyle bir gecede mini etek giymek pek doğru olmayabilir. Çünkü sadece bacaklarınızla dikkat çekmek yerine özen gösterdiğiniz her şeyin zerafeti ile hatırlanmak sizin için daha güzel olacaktır. Elbise boyları genelde bileğe kadar olmakla birlikte aksesuar olarak yapma çiçek, dantel ya da fırfır gibi detaylar öne çıkmaktadır.

Abiyelerde tercih edilen bir renk genellikle olmamakla birlikte son zamanlarda lacivert abiyelere olan talebin yanında kırmızı rengi de tercih edebilirsiniz. Canlı ve iç açıcı bir renk olarak karşımıza çıkmaktadır.

Elbiseye uygun olarak seçtiğiniz ayakkabınız, çantanız, makyajınız ve saç aksesuarlarınızda kıyafetinizin tamamlayıcısı olmalıdır. Ayakkabıyı seçerken babet yerine platform topuk ayakkabı giymeye dikkat ediniz. Çanta seçiminde ufak bir el çantası tercih ediniz. Daha çok sade olmaya özen gösteriniz.

Nişan elbiseleri modelleri

Konu ile Alakalı Kelimeler: nişan kıyafetleri, nişan elbiseleri, nişan elbiseleri 2013, nişan elbiseleri 2012, nişan kıyafetleri 2012, nişan kiyafetleri fiyatları, nişan kıyafeti, nian elbiseleri, nişan elbise modelleri, nişan elbisesi modelleri, nişan tuvaletleri, söz kıyafetleri, 2013 tuvalet modelleri, tuvalet modelleri 2013, 2013 abiye modelleri, nişan kıyafeti modelleri, kina elbiseleri 2013, nişan elbiseleri 2014, nişan tuvalet modelleri, elbiseler 2013

Etiketler:

Nişan Elbiseleri 2014 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. engin güney diyor ki:

    slm ben engin güney bu sıtede ben nişan elbisesi beyen dim ama sıse ulaşamıyorum numaranız yok ben numara bıraksam bana ulaşırmısınız teşekürler iyi calışmalar 0532 717 10 22

Sayfa başına git