Örgü Modelleri

Örgü Modelleri
2012 – 2013 örgü modelleri, nako örgü modelleri, derya baykal örgü modelleri, erkek bebek örgü modelleri, bebek battaniyesi örgü modelleri ve diğer örgü modelleri resimlerini sitemizde inceleyebilirsiniz.

Günümüzde eskiye doğru bir gidişat vardır. Eskiden moda olan her şey, günümüzde yerlerini almaktadır. Uzun süre emek harcanan, göz nuru olarak adlandırılan örgü modelleri, şimdi de tezgâhlarda yerini almaktadır. Örgü örmek, kolay bir iş değildir. Çok çeşitli örgü örme türleri olduğu gibi farklı modellerde bulunmaktadır.

Herkesin örgü örme stili birbirinden farklıdır. Genel olarak ters ve düz örgü kullanılmaktadır. Örgü örmeyi bilenler, haraşo, Selanik örgüsü ya da pirinç örgü modelini bilirler.

Eşinize, sevdiğiniz dostlarınıza ya da bebeklerinize rengârenk ve farklı modellerde, hırkalar, yelekler, patikler, kazaklar, atkılar, çoraplar yapabilirsiniz. Örgü işinden anlıyorsanız aynı zamanda deryalı günler programında da Derya Baykal tarafından çeşitli modeller ve tasarımlar sizlere sunulmaktadır. Örgü işinden anlayan bayanlar, kendi el emeği olan ürünleri büyük bir zevkle ortaya çıkarabilir.

Örgüden aynı zamanda kendi zevkinize uygun çanta da yapabilirsiniz. Bu yaptığınız çantayı boncuk ve işlemelerle süsleyerek son derece şık bir hava yaratmak sizin zevkinize kalmıştır. Kış ayları için birbirinden şık ve havalı atkı ve bere takımları örebilirsiniz. Kalın şiş tercih ediyorsanız kullandığınız ipinde kalın olması önemlidir. Şapka örüyorsanız kafanıza tam oturması için lastikli örgüyü deneyebilirsiniz. Aynı zamanda tuhafiyelerden kalıp elde ederek şapkanızın daha güzel olmasını sağlayabilirsiniz.

Esmer bir tene sahipseniz yapmış olduğunuz örgünün beyaz ve krem tonlarında olması sizi daha şık gösterir. Kumral ya da sarışınsanız her renkte örgü modeli sizi açar.

Kendi zevkinize uygun, birbirinden güzel el emeği göz nuru ürünleri yaratmak, sizin elinizdedir.

En Güzel ve Yeni Örgü Modelleri Resimleri

Örgü Modelleri Video Slayt Gösterisi

Konu ile Alakalı Kelimeler: derya baykal örgü modelleri, 2013 örgü kazak modelleri, nako bebek rg modelleri, derya baykal bebek örgü modelleri, nako bebek örgü modelleri, nako battaniye modelleri, nako erkek bebek örgü modelleri, nako 2013 kataloğu, haraşo örgü modeli ile yapılmış bebek battaniyeleri, 2013 yenı orgu modellerı, havlu kenari gorseller, derya baykal bebek battaniye modelleri, nako el örgüleri bebek battaniyesi ve giysileri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git