Patik Modelleri

Patik Modelleri
En güzel patik modelleri, tığ işi patik modelleri, örgü patik modelleri, boncuklu patik modelleri, Derya Baykal 2012 2013 en yeni patik modelleri.

Kış aylarında ayağımızı sıcak tutsun diye giydiğimiz patikleri, ister tek başına isterseniz çorap üzerine giyebilirsiniz. Yünden ve el örgüsünden yapılmış olan patikler, özellikle kansızlık hastalığı olanlar için son derece idealdir. Bazılarımızın terlik kullanma alışkanlığı pek yoktur. Kış aylarında üşütmemek için terlik kullanmıyorsanız patiği tercih edebilirsiniz.

Kendi örf ve adetlerimize göre her genç kızın çeyizinde el örgüsü, nakışlı çeşitli patiklere rastlarız. Yeni evlenecek olan çiftlerde gençler çeyizlerinde patik istemeseler de evlendikten sonra, özellikle yaş ilerledikçe patik kullanmaya ihtiyaç duyarlar. Boncuklu, nakışlı ya da kurdelalı hatta ayakkabı şeklinde olan patikler bile bulunmaktadır.

Patikleri örgü biliyorsanız kendiniz örebileceğiniz gibi başka yerlerden de temin edebilirsiniz. El örgüsü satın aldığınız patik üzerinde bile çok kolay değişikliklerle işlemeler, çiçekler yaparak onu güzelleştirebilirsiniz. Son yıllarda bayanlar tarafından tercih edilen hatta yazın bile kullanılan patikler, ince dantelden yapılmaktadır. Bunlar bu yılın modası haline gelmiştir. Sadece büyükler için değil bebekler için de rengârenk patikler örebilirsiniz.

Son yıllarda bayanlar tarafından en çok tercih edilen bu yılın modası haline gelen patikler, keçe patiklerdir. Ayakkabı gibi duran patikler bebekler tarafından da kullanılmaktadır. Bunlar renkli ve son derece rahattır. Bu patikleri yaparken, ağız kısmına lastik koyarsanız ayağınız kolaylıkla içine girer. Birbirine uyumlu iki farklı renkten yapılan bu keçe patikler, kurdela ile bağcık da yapılınca son derece şık olmaktadır.

2012-2013 kış sezonunda öne çıkacak olan patikler, Tunus işi, tığ işi babet tarzı patiklerdir. Hem ayaklarımızı soğuktan korumak hem de sıradan olan patiklere ayrı bir hava katmak açısından bu sezon bayanlar tarafından oldukça tercih edileceğe benziyor.

Modası hiçbir daim geçmeyecek olan, son derece güzel, modern ve 2012-2013 sezonunda en çok kullanılacak patik örneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Patik Modelleri

Patik Modelleri Video Gösterisi

Konu ile Alakalı Kelimeler: patik örnekleri, örgü yelek modelleri, tığ oyaları, bebek patikleri, boncuklu patik modelleri, tığ işi yelekler, patik örnekleri ve yapılışları, tunus işi patik, yeni patik modelleri, bayan patik modelleri ve yapılışı, tunus işi patik modelleri, bayan patik modelleri ve yapılışları, tığ işi patik modelleri ve yapılışı, derya baykal patik modelleri, el örgüsü yelek modelleri, en yeni patik modelleri, tunus işi patik yapımı, örgü bebek yelekleri, tıg yelek modelleri, yeni patik örnekleri

Etiketler:

Patik Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. aysegül diyor ki:

    hepsi esli

Sayfa başına git