Pes 2014 Yenilikleri ve Çıkış Tarihi Hakkında Bilgi

Pes 2014 Yenilikleri ve Çıkış Tarihi Hakkında Bilgi
Pes 2014 yeni özellikleri hakkında bilgiler. Pes 2014 ne zaman çıkacak ve hangi yeniliklerle karşımızda olacak? Tüm bu soruların cevabı yazımızda…

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyunlardan bir tanesi olan Pes yani uzun adıyla Pro Evulation Soccer yeni sürümü olacak Pes 2014 ile adından sıkça bahsedeceğe benziyor. Daha Pes 2013 çıkmadan önce Pes 2014 hakkında bir çok ibare ortaya atılmıştı ve bu sürümde çok değişik özelliklerin yanında şu ana dek yapılmış en iyi futbol oyunu olacağı yönünde çok ciddi söylentiler vardı.

Mükemmel Gerçeklik
Pes 2014 üzerinde kullanılan yeni teknolojide bire bir gerçeklik olacağı söylenmekte ve hatta Pes firmasının yayınladığı fotoğraflarda hangi resmin gerçek, hangisinin oyun içi görüntüsü olduğunu anlayamıyoruz. Fox Engine isimli bir oyun motoru ile gerçekliği en iyi şekilde yansıtmak isteyen Pes yetkilileri yine Metal Gear oyununda kullandıkları grafik motorunu da kullanmak istiyorlar. Metal Gear oyununu oynayanlar bilirler ki grafikler neredeyse gerçek gibidir ve performans açısından, hareket açısından çok üstün seviyededir. Oyun üzerinde yapılacak olan çalışmalarda futbolcuların top kontrolleri gerçeğe uygun yapılacak. Topsuz alanda itiş kakışlar olacak veya oyuncu sol ayağıyla topa vuruyorsa karşısındaki rakibi yanıltıp sağ ayağı ile vuruş yapabilecek. Rakip oyuncu oyundan düşecek ve gerçeğe uygun bir çalımlama şekli oluşacak. Ayrıca formalar vücuda yapışık olmayacak oyuncular birbirlerinin formalarından çekebilecek. Tüm bu özellikler sayesinde devrim yaratacak bir Pes 2014 bizleri bekliyor olacak.

Deplasman Zorluğu
Pes 2014’de deplasmana giden takımlar eskisi gibi kolay galibiyet alamayacaklar. Ev sahibi ekip taraftarında desteği ile daha atak ve daha etkili bir oyun sergileyecek. Ayrıca kırmızı kart yiyen bir takımın oyuncularının morali bozulacak ve oyundan düşebilecekler. Yine aynı şekilde son dakikalarda yenik duruma düşen, penaltı veya kırmızı kart ile cezalandırılan takım oyuncularının morali bozulacak.

Pes 2014 Ne Zaman Çıkacak?
Çıkış tarihi hakkında maalesef Konami yetkilileri bir açıklama da bulunmuyorlar. Ancak diğer serilerin çıkış tarihine bakacak olursak Pes 2014 en geç Kasım ayında satışa sunulması bekleniyor. Kesin bir tarih olduğunda buradan sizlere bildirim yapacağız arkadaşlar.

Pes 2014 Yenilikleri ve Çıkış Tarihi Hakkında Bilgi

Pes 2014 Yenilikleri ve Çıkış Tarihi Hakkında Bilgi

Konu ile Alakalı Kelimeler: pes 2014 hangi takımlar olacak, pes 2014 hangi ligler olacak, pes 2014 te hangi ligler olacak, pes 2014 de hangi ligler var, pes 2014 hangi ligler var
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git