Renault İş Başvurusu

Renault İş Başvurusu
Renault İş Başvurusu ve personel işçi alımı hakkında detaylar. Online başvuru linki ve Renault iş imkanları hakkında çeşitli bilgiler…

İnternet kanalıyla yapılan başvuruları dikkate alan bir firma olan Renault, beyaz yaka ve mavi yaka olmak üzere 2 farklı gruptan iş başvurularını dikkate almaktadır. Beyaz yaka çalışanları toplamda 1253 kişi olup, çalışanların yaş ortalaması 36’dır. Lisans ve üstü eğitim yapanların oranı daha fazladır. Mavi yaka çalışanları toplamda 4557 kişi olup, çalışanların yaş ortalaması 33’dür. Teknik lise ve ilköğretim düzeyinde eğitim görenlerin sayısı daha fazladır.

Oyak Renault, çalışanların bireysel gelişimlerini göz önünde bulundurmaktadır. Bu yüzden çalışanların oryantasyon eğitimi alması, yabancı dil eğitimi almak, yönetim becerilerini geliştirmek ve mesleki uzmanlık gerektiren konularda bilgi sahibi olmasına önem vermektedir. Çalışanların işe girdikleri ilk günden bu yana bireysel ve mesleki gelişimlerini göz önüne alarak, iş ahlakına uygun hareket etmelerini talep etmektedir. Çalışanların şirket içinde ve dışında uyması gereken birtakım kurallar vardır ve onlara uygun hareket etmek durumundalar.

Beyaz yaka işe alım süreci, özgeçmişleri görev için uygun olan personeller tercih edilmektedir. 2 aşamalı mülakattan geçirildikten sonra bazı görevler için yabancı dil sınavına yönlendirilir. Daha sonra oryantasyon eğitimine tabi tutulmaktadır.

Mavi yaka işe alım süreci, özgeçmişleri görev için uygun olan personeller tercih edilmektedir. Sınavı geçen adaylar iş görüşmesine davet edilir.

Renault firmasında çalışabilmek için iş başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Aday başvuru bilgilerinin olduğu formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. TC kimlik numarası ve şifrenizden oluşan formu doldurmalısınız.

Renault firmasına iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.
Renault İş Başvurusu

Renault

Renault

Konu ile Alakalı Kelimeler: oyak renault iş başvurusu formu, oyak renault iş başvuru formu, oyak renault mavi yaka iş başvurusu
Renault İş Başvurusu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. samet tosun diyor ki:

    tofasdan cıkarıldım ıs arıyorum sızın calısmaktan mutluluk duyarım

Sayfa başına git