Roketsan İş Başvurusu

Roketsan İş Başvurusu
Roketsan İş Başvurusu ve personel işçi alımı hakkında detaylar. Online başvuru linki ve Roketsan iş imkanları hakkında çeşitli bilgiler…

1988 yılından bu yana ulusal füze ve roket programlarında öncü olan Sivil Savunma İcra Komitesi kararıyla kurulan savunma sanayinin teknoloji üreten stratejik merkezlerinden birisidir.

Roketsan’da personel yerleştirme seçme sistemi dil ve tarafsız bir şekilde yapılmaktadır. Seçme ve yerleştirme sürecinde bütçe planı, aday havuzu oluşturma, seçme ve onay süreci, oryantasyon süreci dikkate alınmaktadır. Açık olana pozisyona hangi özellikle personel alınacağı yılbaşında belli olmaktadır ve Yönetim Kurulu tarafından belirlenmektedir.

Büyüyen Türkiye’nin gücü olan Roketsan’da çalışan personelin sahip olması gereken özellikler şu şekildedir. Güvenilir ve saygın olmak, paylaşımcı olmak, gelişime, yeniliğe ve eleştiriye açık olmak, dürüst, açık, anlaşılır ve adil olmak, şirket değerlerine bağlı olmak, kaynakları verimli bir şekilde kullanarak üst seviyede sorumluluk almak ve bu bilince sahip olmak, aynı zamanda çevreye karşı duyarlı olmak ana hedef olmalıdır.

TC vatandaşı olan, askerlikle ilgisi olmayan, Ankara’da ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan, iyi derecede İngilizce bilen, dinamik, yaratıcı ve takım ruhuna sahip olan bireyler başvuru yapabilir.

Roketsan iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız. Roketsan İnsan kaynakları bölümünden gerekli açıklamaları okuyarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
Roketsan İş Başvurusu

Roketsan

Roketsan

Konu ile Alakalı Kelimeler: roketsan iş başvurusu, roketsan, roketsan iş başvuru formu, roketsan iş başvuru formu 2012, roketsan başvuru formu, roketsan iş başvuru, roketsan iş ilanları, roketsan personel alımı, roketsan personel alımı 2012, roketsan insan kaynakları iş başvurusu, Roketsan işci alımı, roketsan insan kaynakları, roketsan işçi alımı 2012, roketsan eleman alımı 2012, roketsan iş başvurusu formu, roketsan iş başvurusu 2012, roketsan eleman alımı, ankara roketsan iş başvurusu, roketsan iş ilanı, roketsan iş görüşmesi
Roketsan İş Başvurusu Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. murat yılmaz diyor ki:

  Meraba ben murat endüstriel lise elektronik bölümü mezunuyum teknisyenim işsizim roketsan gibi bir firmada çalışmak isterim her zaman çalışmaya hazırım ilgilenirseniz sevinirim cep:05423314739

 2. Burak Taşkıran diyor ki:

  Mrb ben burak Ankara/Yenimahalle 1992 dogumluyum Ankara da ikamet etmekteyim. Yenimahaelle Endüstiri Anadolu Teknik Meslek lisesi Elektirik/Elektronik Bölümü 2011 Mezunuyum İş tecrübesi olarak 2.5 Yıl kadar bi İş Tecrübem var Renko isimli bir Firmada elektirik/elektronik teknisyeni olarak çalıştım bakım onarım kart montajı laminatör tamiri bakımı onarımı ODTÜ ye elektirik/elektronik deney setleri fizik deney setleri yapımı satımı arıza halinde tekrar bakımı onarımı Askerligim 2017 ye kadar tecilli Cumhuriyet ünüversitesi Nuri Demirag MYO elektronik bölümü nü bitirdim B sınıfı ehliyetim var Hobilerim olarak kitap okumayı gezmeyi müzik dinlemeyi severim yurt içi yurt dışı seyahat sorunum yok. Roketsan gibi bir firmaya hizmet vermekten gurur duyarım saygılarımla teşekkür ederim..

 3. latif ceylan diyor ki:

  her türlü makinada çalışa bilirim cnc borvek freze torno taşlama vs

 4. latif ceylan diyor ki:

  12 yıl çorumda çagıl makinada çalışıyorum kalfalık ustalık usta egiticilikbelgelerim mevcuttur
  sizle çalışmaktan mutluluk duyarım

 5. serdar çiftçi diyor ki:

  sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım

 6. bilal çorak diyor ki:

  iyi günler ben bilal çorak şirketinizde çalışmak için size başvuru yapmıştım hala olumlu veya olumsuz bir yanıt alamadım lütfen en kısa bir sürede bana bilgi verirmisiniz şimdiden çok teşekkür ederim

Sayfa başına git