Şal Modelleri

Şal Modelleri
Tığ işi şal modelleri, firkete şal modelleri, nako şal modelleri, alize şal modelleri, dikdörtgen şal modelleri, derya baykal şal modelleri ve en yeni 2012 2013 şal modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz.

Bahar mevsiminin gelmesiyle beraber bayanların şala olan ilgisi yeniden artmak durumundadır. İster soğuktan korunmak için isterseniz güzelliğinize güzellik katmak için şala her daim ihtiyaç duyulur. Gelinler gelinliklerin üzerine şal almaktadır. Tesettürlü bayanlar başları örtmek içinde şallardan yararlanmaktadır.

Bir bayanın dolabındaki en büyük yardımcısı şalıdır. Soğuk havalarda ya da aksesuar olarak kullanabileceğimiz şallar, özenle işlendiği zaman modelini üstümüzde çok güzel bir şekilde göstermektedir. Her modelde, her renk ve desende yapılan şallar, her dönem kullanılmaktadır.

Günlük kıyafetlerinizi bile şal yardımı ile çok şık bir hale getirebilirsiniz. Kot pantolon ve istediğiniz renkte bir badinin üstüne o renge uygun seçtiğiniz şalınızı aldığınız zaman, sade bir görüntüye sahip olursunuz. Çok farklı renklerde ve farklı modellerde şal türleri bulabilirsiniz. Örgü olan modellerin yanında kumaştan elde edilen türler de bulunabilir. Ama kış ayları için özellikle örgü modelleri tercih etmelisiniz.

Eğer esmerseniz özellikle beyaz ve krem tonları sizi tam olarak yansıtır ve güzelliğinizi ön plana çıkarır. Beyaz ve açık renk şallar, daha çok kişinin masumiyetini ön plana çıkarır. Örgü örmeyi seviyorsanız kendi şalınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Üzerine pullar, küçük taşlar ya da pullarla ayrı bir hava katarsınız.

Çeşitli şal modelleri olsa da en çok tercih edilen modeller bunlardır.

Derya Baykal şal modelleri: Derya Baykal özel şal modelleri.

Leopar şal modeli: Her daim şıklıklarına şıklık katmak isteyen bayanların en çok tercih ettiği model leopar şal modelidir.

Zigzak modelli modern şal: Angoragold yumaktan yapılan haraşo ile örülen güzel bir modeldir. Sadece 1 yumaktan kendinize güzel bir şal yapabilirsiniz.

Tığ işi şal modelleri: Bayanlar tarafından el emeği göz nuru olarak işlemem son derece şık olan modellerdir.

Yeni trend şal modelleri: Eski şallardan sıkıldıysanız, yeni trend son moda şalları size tavsiye edebiliriz. Bu şallar aynı zamanda deryalı günler programında da tanıtılmıştı.

Bunların dışında saçaklı şal örneği, birbirinden güzel çiçekli şal örnekleri, düğmeli şal örnekleri, üçgen şal modelleri, crocodile şal yapımı örnekleri ve motifli şal örneklerini sitemizden bulabilirsiniz.

Birbirinden güzel 2012-2013 sezonuna ait şal örneklerini inceleyebilirsiniz.

Şal Modelleri Video Slayt Gösterisi

Konu ile Alakalı Kelimeler: şal örnekleri, derya baykal şal modelleri, örgü şal modelleri, şal yapımı, alize yün, alize örgü, sal orgu modelleri, şal modelleri 2013, alize şal örnekleri, 2013 şal örnekleri, 2013 örgü şal modelleri, alize ip, şal örnekleri 2013, şalörnekleri, şal, alize yün örgü modelleri, alize 2013, alize tığ işi şal modelleri, alize yün şal örnekleri, alize yün örgü şal modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git