Sekiz.Com Tişört Modelleri

Sekiz.com tshirt

Acun Ilıcalı nın bir projesi olan sekiz.com, e-ticaret alış-veriş sitesi aynı zamanda sosyal ticaret platformu olarak hayata geçti. Bu sitenin en büyük özelliği, kendi tasarımlarımızla baş vurup, yapılan oylamalarda kazanırsak tasarımcısına kazanç sağlama olanağı vermesidir. Yine bir yarışma havasıyla e-ticreti buluşturan Acun Ilıcalı, yeni pazarlama fikirleri ve tasarımlarıyla fark yaratacak gibi. Şuanda iki kalem ürün satışı yapılan sitenin ürünlerini tişörtler ve desenli, resimli telefon kapakları oluşturmaktadır. Tasarımların en dikkat çekici tarafı aynı resmin kadın ve erkek tişörtlerde ve telefon kapaklarında kullanılması. Yani aynı resimler bir bütünlük, konsept oluşturacak şekilde üretilmeleri dikkat çekmektedir.

Sekiz.com erkek tshirt modelleri

Kuru kafa robot tasarımlı ürünler, Maymun tasarımlı ürünler, mühür tasarımlı ürünler, Batman logo tasarımlı ürünler, Superman Monofsteel logo tasarımlı ürünler, kaplan tasarımlı ürünler, sekiz kaburga tasarımlı ürünler, kuru kafa akvaryum tasarımlı ürünler, kuru kafa papyon tasarımlı ürünler, Keep calm batman tasarımlı ürünler, aslan tasarımlı ürünler, kedi tasarımlı ürünler, penguen tasarımlı tişört, tupac 2 tasarımlı ürünler, tupac 3 tasarımlı ürünler, tupac 4 tasarımlı ürünler, kuru kafa kaset tasarımlı ürünler, tavşan tasarımlı ürünler, fil tasarımlı ürünler, vintage tasarımlı ürünler, fantastic tasarımlı ürünler, tarantula tasarımlı tişört.

Sekiz.Com-Tisort-Modelleri

Sekiz.Com-erkek-Tisort-ModelleriSekiz.Com-erkek-Tisort-kuru-kafa-Modelleri

 

 

 

 

 

Sekiz.com kadın tshirt modelleri

Sekiz.com-kadin-tshirt-aslan-kafasi-modelleriSekiz.com-kadin-tshirt-kuru-kafa-modelleri Sekiz.com-kadin-tshirt-modelleri

 

 

 

 

Sekiz.com telefon kapağı modelleri

Tweety 2 tasarımlı ürünler, kırmızı saçlı kız tasarımlı ürünler, kuru kafa papyon tasarımlı ürünler, iskelet tasarımlı ürünler, renkli kaplan tasarımlı ürünler, aşk tasarımlı ürünler, watson tasarımlı ürünler, şapkalı kedi tasarımlı ürünler, zod tasarımlı ürünler, bugs bunny tasarımlı ürünler, superman tasarımlı ürünler, elephant tasarımlı ürünler.

Sekiz.Com-telefon-kapagi-Modelleri-love

Sekiz.Com-telefon-kapagi-Modelleri-kuru-kafa Sekiz.Com-telefon-kapagi-Modelleri

 

 

 

 

Sekiz.com la alakalı bu tanıtım yazısındaki model ürünlerin hepsini  www.sekiz.com dan görüp, satın alabilirsiniz. Sayın Acun Ağbi, yenilikçi fikirlerin- tasarımlarınla bize yeni ufuklar ve fırsatlar verdiğin için teşekkürü bir borç bilirim.

Konu ile Alakalı Kelimeler: sekiz nokta com, sekiz com, acun tupac, 8 nokta com, sekiz com tişört, sekiz nokta com tisort, sekiznokta com, sekiznoktacom, sekiz tişört, 8 nokta com tişört, sekiz nokta, sekiz nokta tişört, www sekiz com, 8 com tişörtleri, 8 nokta com tişörtleri, sekiz com giyim, sekiz nokta kom, sekiznokta, sekiz com tişörtleri, sekiz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git