Sünnet Kıyafetleri

Sünnet Kıyafetleri
En yeni 2012 2013 sünnet kıyafetleri ve fiyatları, padişah sünnet kıyafetleri, bebek sünnet kıyafetleri, İstanbul Ankara İzmir Bursa sünnet kıyafetleri…

Küçücük oğlunuz büyüdü ve erkekliğe ilk adımı atacak. Bunun için anne baba olarak sizlere büyük görevler düşmektedir. Kimi aileler sadece mevlüt şeklinde bir etkinlik yaparken, kimi aileler çocukları için organizasyon şirketlerinden yardım almaktadır. Bunun için sünnet düğünü organizasyonunda tamamen çocuklara yönelik süslemeler, havai fişek gösterileri, konfeti, fener gösterileri ve çeşitli oyunlar, şölenlerle göğsünüzü kabartacak etkinlikler sizin ve biricik oğlunuzun hoşunuza gidecek.

Sünnet olacak çocuk için sünnet kınası da yakılmaktadır. Böyle bir merasiminiz varsa bir düğün salonu da kiralayıp, sünnet düğününüzü orada yapabilirsiniz. Davetiyeleriniz önceden hazırdır ve dağıtımını büyük bir heyecanla yaparsınız.

Sünnet yatağının bulunduğu oda gelin odası gibi süslenir. Sünnet evi çocuğun yatağına süslü örtüler örter. Çocuğun başucuna da kuran asar.

Bugün sünnet düğünü büyük şehirlerde değişik bir nitelik kazanmıştır. Salon tutup düğün yapanların yanında sade törenleri de tercih eden aileler vardır. Doğumdan bir süre sonra sünnet ettirme de sağlık açısından son derece yaygındır. Giderek sünnetçi yerine hastanede doktorlar tarafından sünnet yaptırma modası uygulanmaktadır. Temizlik ve sağlık açısından doğru olanı da budur.

Uzmanlar sünnet için 2 yaşından önce ya da 4 yaşından sonra yapılması gerektiğini vurgulamaktadır. Sünnetin sağlık açısından da yararları bulunmaktadır.

Sünnet kıyafetleri farlı renklerde ve çeşitlerdedir. Birbirinden farklı modellere sahip olan sünnet kıyafetlerinin fiyatları da değişiklik göstermektedir. Pelerinli sünnet kıyafetleri erkek çocukları için tercih edilmektedir. Pelerinli sünnet kıyafetlerinin fiyatları 165TL- 500TL arasında değişmektedir. Padişah sünnet kıyafetlerinin fiyatları 200TL- 400TL arasında değişmektedir.

2012-2013 sezonuna ait olan birbirinden farklı sünnet kıyafetleri modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Birbirinden güzel, modası geçmeyen sünnet kıyafetlerine bakabilirsiniz.

Konu ile Alakalı Kelimeler: padişah sünnet kıyafetleri, sünnet annesi kıyafetleri, sünnet kıyafeti, snnet annesi kyafetleri, sünnet kıyafetleri fiyatları, bebek sünnet kıyafetleri, snnet kyafeti fiyatlar, snnet kyafeti, 2013 sünnet annesi kıyafetleri, bebek mevlüt kıyafetleri, sünnet annesi kıyafetleri 2013, sünnet kıyafetleri izmir, bebek sünnet kıyafeti, erkek bebek mevlüt kıyafetleri, sünnet kiyafetleri 2012, sünnet annesi kıyafetleri izmir, sünnet kıyafetleri ve fiyatları izmir, sünnetkıyafetleri, bebek mevlüt kıyafeti, sünnet annesi mevlüt kıyafetleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git