Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012
Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı Show Tv kanalında ilgiyle izlenen Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 yarışması geçtiğimiz hafta sizlerle buluştu. 2011 yarışmasına damgasını vuran isimler Nihat Doğan, Pascal ve Taner’di. Bu seneki yarışma da bir hayli renkli geçeceğe benziyor. Dünyanın en zor yarışması olarak bilinen yurt dışında da yapılan yarışmanın ödülleri de oldukça yüksek. 2011′de yapılan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında büyük ödül 500.000 TL idi yarışmayı Derya Büyükuncu kazandığı için ödülün yarısını hayır işlerinde kullanacağını vaat etmişti ve ödülün yarısı olan 250 bin TL’yi aldı. 2010 yılında yapılan Survivor Kızlar Erkekler’de Amazon lakaplı Merve Oflaz şampiyon olarak 500 bin TL almıştı. Bu sene izlediğimiz Survivor 2012 – Survivor Ünlüler Gönüllüler’in büyük ödülü 500.000 (Beş Yüz Bin) TL’dir. Dominik sahillerinde yapılan, büyük bir ilgiyle izlenen Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler yarışmasının yarışmacılarını merak ediyorsanız, katılan yarışmacılar listesi aşağıda sunulmuştur.

Survivor Ünlüler yarışmacıları kimlerdir?
Alp Kırşan:  1979 yılında İstanbul’da doğan Alp Kırşan, manken, dizi ve sinema oyuncusudur. Best Model of Turkey yarışmasında 2000 yılında birinci olmuştur. Best Model of World yarışmasında da üçüncülük elde etmiştir. Alp Kırşan’ın oynadığı diziler ve filmler belirtilmiştir: Akasya Durağı, Avanak Kuzenler, Kadri’nin Götürdüğü Yere Git, Hayat Güzeldir, Çılgın Dersane, Üç Tatlı Cadı, Çılgın Dersane Kampta, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, Ümit Milli, Çat Kapı, Kampüsistan, Pembe Patikler, Keloğlan Karaprens’e Karşı’dır. Acun Medya tarafından 2011 yılında ikincisi yapılan Yok Böyle Dans’ta yarışarak ikinci olmuştur.

Mustafa Topaloğlu: Aslen Karadenizli olan sanatçı, Oy Oy Emine şarkısıyla yıldızı parlamıştır. Uzaylılarla ilgili konuşmalarından dolayı uzaylı türkücü olarak da bilinmektedir. Sıra dışı hikaye ve konuşmalarıyla adından söz ettiren ünlü sanatçı, Survivor yarışmasında adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Sibel Tüzün: 29 Eylül 1971’de İstanbul’da doğan ünlü sanatçı, şarkıcı besteci ve söz yazarı olarak bilinmektedir. Çoğunlukla pop şarkılar söyleyen sanatçı, rock ve jazz tarzında yaptığı şarkılarda da anılmaktadır. Opera ve batı müziği eğitimi alan sanatçının çıkardığı albümler şunlardır: Ah Biz Kızlar, Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda, Nefes Keser Aşklar, Yine Yalnızım, Kıpkırmızı, Seviyorum Seveceğim, Kırmızı, Saten Süper Star, Aç Telefonu / Yaz Aşkıdır.

Almeda Abazi: 1992 doğumlu olan ünlü manken, lise eğitimini Özel Tarhan Kolejinde tamamlamıştır. Aydın Üniversitesi Bil Sanat Akademisi oyunculuk bölümünde eğitim alan yarışmacı, aslen Arnavut’tur. Abazi Miss Tiran, Miss Globe Kainat Güzeli ve  Miss Albania ödüllerini de kazanmıştır.

Merve Büyüksaraç: 1990 yılında Ankara’da doğan yarışmacı, Endüstriyel ve Moda dizayn bölümlerini okuyarak eğitimine devam etmektedir. 2006 yılında Türkiye güzeli olarak, Türkiye’yi dünya güzellik yarışmasında temsil etme hakkını kazanmıştır. Sporla yakından ilgilenen manken, Buzda Dans yarışmasına da katılmıştır.

Doğuş: 1974 tarihinde Almanya’da doğan yarışmacı, 4 yaşına kadar Almanya’da bulunmuştur. 4 yaşında Türkiye’ye gelmiştir. Aile içi sorunlarından dolayı evden kaçarak sokaklarda yaşamıştır. 1997 yılında kendi söz müziklerini kendi adını taşıyan albümüyle müzikseverlere duyurdu. Doğuş’un çıkardığı albümler şunlardır: Doğuş, Doğuş ve Şarkıları, Denge, 6. His, Tam Doğuş, Bozuk, Herbişeyim, Hadi Hızlandır, Sevdim, Ten, Onbirdebir Doğuş, Beşibiyerde, Kırık Hançerdir.

Nihat Alptuğ Altınkaya: 28 Eylül 1979 tarihinde Karabük’te doğan yarışmacı, aslen fotomodeldir. Profesyonel anlamda oyunculuk eğitimi almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır. Bazı kliplerde ve dizilerde rol alan ünlü oyuncu, sporcu kişiliğiyle de adından sıkça söz ettirmektedir.
Anıl: Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler yarışmasının gönüllü yarışmacıları arasında yer alan Anıl, yarışmanın başında yapılan oylama sonucu ünlüler arasına katılmıştır. Yarışma başında Meter sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan ayrılınca yerine gelmiştir.

Survivor Gönüllüler yarışmacıları kimlerdir?
Ece Begüm Yücetan: 24 yaşında olan yarışmacı, 2009 yılında Kıbrıs’ta yapılan Barış Güzeli Yarışması’nda Türkiye’yi temsil ederek, ikincilik elde etmiştir. Hande Yener’in “Bodrum” adlı klibinde rol almıştır.

Cevher: Hırslı olmasıyla adından sıkça söz ettireceğe benzeyen yarışmacı, “Survivor’ı kaybetmek için burda olan var mı? Ben kazanmak için burdayım.” diyerek amacını bir kez daha belli etmiş oldu.

Asena Erdem: “Survivor’ı kazanmak için dostlarımla düşman, düşmanlarımla dost bile olabilirim.” diyen yarışmacı, son günlerde Gülen ile olan anlaşmazlığı ile gündeme gelmektedir. Aynı zamanda yapılan ada konseyinde gönüllüler tarafından adadan gitmesi gereken isimlerden biri olarak gösterilerek halkın oyuna sunulmuştur.

Hayim Kohen: “Survivor bana hayatımda yaşayamayacağım bir tecrübeyi yaşayacağımı hissettiriyor.”diyen yarışmacı, 26 yaşındadır. Ve son derece sakin, uysal tavırlarıyla şimdiden izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Gülen Sezmiş: “Kanımın son damlasına kadar mücadele edebileceğimi biliyorum.” Diyen yarışmacı 26 yaşındadır. Ve spora olan ilgisi bilinmektedir.

Şansın Tokyay: “Elimde ne varsa kullanırım ben, mesela aklımı” diyerek yarışmada zekasına olan güvenini vurguladı.

Serhat: “Ya Survivor beni alacak, ya da ben Survivor’ı!” diyerek son derece kararlı olan yarışmacı, geçen seneki sezonda yarışan Taner’e benzer tavırlarıyla şimdiden ilgi odağı olmuştur.

Hasan: “Issız bir adada yaşamak için her şeyi yapabilirim.” diyen yarışmacı, Anadolu Ateşi adlı ekipte de görev almıştır. Spora karşı olan ilgisi gözle görülmektedir.

Konu ile Alakalı Kelimeler: geçen seneki survivor yarışmacıları, survivor 2009 yarışmacıları, survivor ünlüler gonulluler 2012, Survivor Gnlller, survivor nller, geçen seneki survivor, survivor gecen sezon yarismacilari, survivor gönüllüler 2012, survivor geçen seneki yarışmacılar, ünlüler gönüllüler, survivor dan ayrılanlar, nihat altınkaya kiminle evlendi, survivor ünlüler 2012, geçen seneki survivor yarışmacıları 2012, survivor geçen seneki yarışmacılar 2011, survivor dan ayrılanlar 2012, survivor geçen seneki yarışmacılar 2012, ünlüler gönüllüler survıvor, geçen sezon survivor yarışmacıları, nihat alptuğ altınkaya kimle evlendi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git