Taytlar

2013 Tayt Modelleri

Japon style desenli tayt: Japon giysi modelleri, ülkemizde hızla yayılmaktadır. Çok tutulan bu modelleri güncel hayat da sıkça görebiliriz.

Japon-style-tayt

 

 

 

 

 

Siyah beyaz çizgili tayt: En çok tutulan renk ve desen modellerden biridir.

siyah-beyaz-cizgili-tayt

 

 

 

 

 

Leopar desenli tayt: En çok tutulan desenlerden biridir.

leopar-desenli-tayt-modeli

 

 

 

 

 

Dikişsiz tayt modelleri:

dikissiz-tayt

 

 

 

 

 

Su yeşili tayt: En çok tutulan renk modellerindendir.

su-yesili-tayt

 

 

 

 

 

Çiçek desenli tayt:

cicek-desenli-tayt

 

 

 

 

 

Desenli tayt modelleri: Desenli taytlar genelde üzerileri, herhangi bir elbiseyle kapatılmayacak şekilde giyilirler. Bunun amacı desenleri daha rahat sergilemektir.

desenli-tayt-modelleri

 

 

 

 

 

Kısa tayt modelleri:

Kısa tayt modelleri

 

 

 

 

 

Deri Tayt: Son zamanların gözdelerinden olan deri taytlar, aynı zamanda sahte deri veya deri benzeri uygulamalarıyla da piyasalarda görülebilmektedir.

deri-tayt-modelleri

 

 

 

 

 

Kot tayt:

kot-tayt

 

 

 

 

 

Tayt pantolon: Herhangi bir elbisenin altına giyebileceğimiz tayt modellerindendir. Hem pantolonu andırması hemde tayt olması, uygulama alanını genişletmiştir.

tayt-pantolon

 

 

 

 

 

Transparan tayt: Partnerine zor anlar yaşatmak isteyen, adrenalini üst seviyede tutmak isteyen bayanlar, bu tayt modelini tercih edebilirler.

transparan-tayt

 

 

 

 

 

Hamile taytı:

hamile-tayti

 

 

 

 

 

Beyaz tayt: Genelde gelinler, gelinlik altına giyerler beyaz taytları. Sade kullanımlarda, bayanlar, özel gün ve geceleri herhangi bir aksilik olmaması için hesaplamalıdırlar.

beyaz-tayt

 

 

 

 

 

Spor Taytları: Sahillerde, doğada, gezi parkı veya koşu parklarında eskisine nazaran daha çok karşılaştığımız, spor giysi modellerinden olmuştur.

spor-taytlari

 

 

 

 

 

Yırtık tayt: Partnerini kıskançlık krizine sokabilecek, fantazi ve transparana daha çok yönelik tayt modelleridir.

Yırtık tayt

 

 

 

 

 

Tayt fiyatları: Değerli okuyucular, piyasada çok farklı tayt üreten markalar var. En düşük fiyatlar, saten taytlar 10 Tl. den-  toparlayıcı tayt fiyatları 14Tl. den- Japon style taytlar 80 Tl. dan alıcı bulmaktadır.

Konu ile Alakalı Kelimeler: beyaz şeffaf tayt, taytlar, transparan tayt, transparan tayt fiyatları, bayan dar tayt, Transparan tayt gizli çekim, tayt ğizlş çekim, squatspo tayt markaları, gelinlik altına tayt, gelinlik altına giyilen tayt, bayan spor taytlari transparan, transparan taytlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git