Yelek Modelleri

Yelek Modelleri
Örgü yelek modelleri, tığ işi yelek modelleri, bebek örgü, bayan örgü, motifli yelek modelleri resimleri ve en yeni 2012 2013 yelek modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz.

Yelek, Osmanlıdan bu yana günümüze gelen geleneksel bir giysidir. Takım elbiselerde ceketlerin içine yelek giyilirken, bayanlar açısından bakıldığı zaman kadifeden, deriden ya da ipekli kumaşlardan yapılan yelekler bulunmaktadır.

Eskiden büyüklerimizin el örgüsü dedikleri el emeği göz nuru olan yaz kış demeden üzerlerinden çıkarmadıkları yelekleri vardı. Günümüzde eskiye doğru bir dönüş modası bulunmaktadır. El örgüsü yelekler hala modadır ve daha sade, daha genç işidir. Kot yelekler ve dantel işi yelekler son derece yaygın olarak kullanılmaktadır.

Örgüyle yapılan yeleklerin modası her daim devam etmektedir. Bebekler için yapılan rengârenk yelekleri kumaştan dikerek de yapabilirsiniz. Bebek yeleğini yaparken, arka cephesini farklı renkten, ön iki cepheyi farklı renkten yaparsanız son derece renkli ve hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Kız çocukları için her renk yelek uygunken, erkek çocukları için daha çok pastel tonlar tercih edilebilir.

Deri yelek alacak olanlar kaliteli ve gerçek deri olan yelek almaya dikkat etmelidir. Son zamanlarda değişik şekil ve renklerde, bolero tarzında yelekler modadır. Kısa bir şortun üzerinde giyebileceğiniz gibi kol pantolonun üzerinde de yelek son derece şık durmaktadır. Bunun yanında straplez bluz üzerinde son derece havalı görünüm elde edersiniz. Bolero tarzı yelekler, askılı ve açık elbisenin üzerinde şık durmaktadır.

Önden yelek görünümlü olup arkadan sadece bağcıklı modeller bulunmaktadır ve bunalr bu sezonun trendleri arasındadır. Zayıf bayanlar özellikle kısa modelli yelekleri tercih edebilir.

Özellikle bahar aylarında tercih edilen yelekler, her sezon farklı şekillerde ve modellerde yerlerini almaktadır. 2012-2013 sezonunda tercih edilecek, en çok giyilecek yelekleri sizler için seçtik.

2012-2013 sezonu en moda yelek modelleri

Yelek Modelleri Video Slayt Gösterisi

Konu ile Alakalı Kelimeler: bebek yelekleri, motifli yelek örnekleri, yelek modeli, bebek yelek modelleri, deri yelek modelleri, el orgusu yelekler, tığ işi, tığla yapılan yelek örnekleri, tığ işi motifli yelek örnekleri, erkek deri yelek modelleri, tığ ile yapılan yelek örnekleri, tığ ile yapılan yelekler, erkek yelek örnekleri, tıg ile yapılan yelek modelleri, motifli yelek yapimi, tığ işi motıfli yelek, tığ ile yelek yapımı, yelek örnekleri 2013, bebek yelek orgu modelleri, tığ işi motifli yelekler

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git